CADDEDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Bolu Belediyesi İzzet Baysal Caddesi üzerinde baskı asfalt çalışmasına başladı. Caddenin bir bölümünü kapatan ekipler sabahın ilk saatlerinde cadde üzerinde bulunan beton kısımları kaldırdılar.

CADDEDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

HABER: FARUK ÇİDEM

Trafiğe kapatılan ve sonrasında sadece yayalara açılan İzzet Baysal Caddesi’nde daha önce yapılan çalışmalar hava şartlarının sert geçmesi dolayısıyla deforme olmuştur. Bolu’nun en işlek caddesi olan İzzet Baysal Caddesi’nin deforme olmasıyla ortaya çıkan çirkin görüntüye Bolu belediyesi el attı. Geçtiğimiz günlerde caddede renkli asfalt çalışması yapacaklarını söyleyen başkan Yılmaz, baskı asfalt çalışmalarının başlaması için talimat verdi.

Başkan Yılmaz’ın talimatı sonrasında Bolu Belediyesi Fen İşleri ekipleri sabah saatlerinde cadde de bulunan beton kısımları sökmeye başladı.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2016, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
HASAN USTA
HASAN USTA - 4 yıl Önce

bolu halkı belediye ye vergilerini veriyor. ama bu paralarin nasil harçandiğini sormuyor. bi̇r malin bile en az iki̇ yil garenti̇ veriyor. bunun hesabini versinler n f.fasil kültür merkezine para harcandi şpi̇mdi̇ yikildi aralarimiz nereye gi̇tti̇

SIRADAKİ HABER

banner128