Cahit Çıngı Kadıköy’ü fethetti##hb_manset.gif

CHP Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Cahit Çıngı CHP’li efsanevi Kadıköy belediye başkanı Selami Öztürk’ü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Kadıköy Belediyesinden Türkiye’nin...

Cahit Çıngı Kadıköy’ü fethetti##hb_manset.gif

CHP Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Cahit Çıngı CHP’li efsanevi Kadıköy belediye başkanı Selami Öztürk’ü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Kadıköy Belediyesinden Türkiye’nin yerel yöneticilerinin öğreneceği çok şey olduğunu dile getiren Çıngı ;”Gelip görüldüğünde bu başarıların kaynağı çok daha iyi anlaşılıyor. Bizler de bugün arkadaşlarımızla birlikte Bolu’yu gelecekte nasıl daha güzel bir kent yapacağımıza dair önemli bilgilere sahip olduk.” Dedi.

 

Haber; Volkan Yılmaz

 

CHP Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Cahit Çıngı Bolu’dan STK Yöneticileri, partililer ve gençlerle birlikte, Sosyal Demokrat Belediyelerin en başarılı örneklerinden birisi olan ve “Gelecekte birlikte çalışacağımız, deneyimlerinden ve projelerinden yararlanacağımız” diye nitelendirdiği Kadıköy Belediyesi’ni ziyaret etti. Çıngı, Türkiye’ye örnek olan belediye çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler aldı. ÇYDD, ADD, CKD, Halkevi, Meslek odaları başkanları; Küçük Sanayi Sitesi Başkanı ve Esnafı ile Partililerden oluşan bir ekiple, CHP’nin tanınan isimlerinden Ali Kaya ile birlikte Kadıköy Belediyesi’ni ziyaret eden Çıngı, Türkiye’nin en uzun dönem görev yapan belediye başkanı olan Selami Öztürk’ün ev sahipliğinde, Türkiye ve Dünyaya örnek çalışmalarından: Fenerbahçe Khalkedon Sosyal Tesisleri, Çocuk Etüd Merkezi, Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Tasarım Atölyesi, Çocuk Sanat Merkezi, Çocuk Diş Sağlığı Merkezi, Engelli Diş Sağlığı Merkezi, Özgürlük Parkı, Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) ve Kuruluş yıldönümü kapsamında konser verecek olan Suzan Kardeş’in provası ziyaretlerinde bulundu.

 

Kadıköy belediyesi herkese örnek olmalı

 

 

Kadıköy Belediyesinden Türkiye’nin yerel yöneticilerinin öğreneceği çok şey olduğunu dile getiren Çıngı, “Şehrin geleceğini kurmak, geleceğimiz çocuklarımızla başlar. Kadıköy Belediyesinin özellikle çocuklar üzerindeki çalışmaları Dünya standartlarını yakalamış hatta çocuk ve engelli diş sağlığı merkezi 2011 yılında bu alanda Dünya çapında ödüle layık görülmüş. Gelip görüldüğünde bu başarıların kaynağı çok daha iyi anlaşılıyor. Aynı zamanda başkanımız halk ile çok iyi ve saygılı bir iletişime de sahip. Bizler de bugün arkadaşlarımızla birlikte Bolu’yu gelecekte nasıl daha güzel bir kent yapacağımıza dair önemli bilgilere sahip olduk. Ekibimizi Kadıköy’de çok iyi ağırlayan ve bizlerle bizzat her yere gelen Selami Öztürk başta olmak üzere güler yüzlü Kadıköy Belediyesi ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

Öztürk Çıngı’ya destek verdi

 

İlk olarak Kadıköy Belediyesi ve çalışmaları hakkında bir açıklama yapan Selami Öztürk bir aile havası içinde olduklarını ve gerçekleştirdikleri projelerle oylarını %28’lerden %70’lere kadar çıkardıklarını dile getirdi. Ayrıca 20-25 yıllık bir hizmet geçmişi olduklarını vurgulayan Öztürk diğer belediyelere de ellerinden gelen yardımı yaptıklarını belirtti. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ziyaret sonunda “Bolu’yu yönetecek ve bu güzellikleri Bolu’ya kavuşturarak daha modern bir belediye haline getirecek olan sizlersiniz” diyerek Cahit Çıngı’nın yanında olduklarını dile getirdi. CHP Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Cahit Çıngı da teşekkürlerini dile getirerek bu ziyaretin çok verimli olduğunu ve çok memnun kaldıklarını söyledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128