“Canımız yandı”

Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) üyeleri İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain terör saldırısı sonrası Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel’e taziye ziyarette bulundu. Emniyet Müdürü Özel; “Canımız yandı” diyerek ek kısa zamanda bu zalimlerin gereken cezayı alacaklarını dile getirdi.

“Canımız yandı”

Haber: Kasım ŞAHİN

İstanbul da meydana gelen hain saldırı sonrasında Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel’e taziye ziyaretinde bulunan Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyeleri polislere karanfil verdi.

“EN AĞIR CEZA VERİLSİN”

BGC Başkanı Bülent Velioğlu  “Sizi ziyaret edip baş sağlığı dilemek istedik. Ne söylenir bilmiyorum ama her zaman teşkilatımızın yanında olduğumuzu göstermek için üzüntünüzü paylaşmak için sizi kısa da olsa rahatsız ettik. Allah devletimize zeval vermesin. Allah polis teşkilatımız emniyet teşkilatımız, jandarma teşkilatlarımızı bütün teşkilatlarımızı korusun. İnşallah böyle bir olay bir daha yaşanmaz. Bu olayın failleri de en ağır şekilde cezalandırılır. Teşekkür ederiz bizleri kabul ettiğiniz için” ifadelerine yer verdi.

“HEPSİNİ BİTİRİNCEYE KADAR ÇALIŞACAĞIZ”

Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel ise, “Yaklaşık bir buçuk sene evvel bu terör eylemleri bir hayli yoğunlaştı. Canımız yandı. Ancak bu alçakların hepsini bitirinceye kadar hiç yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın desteği ile siz basınımızın desteği ile inşallah bu terör belasından yakın zamanda kurtulmuş oluruz. Şimdi hem içerde hem etrafımızda biliyorsunuz devletler savaş durumunda. Hem sınır güvenliği hem içerdeki güvenlik konusunda bir hayli yoğun bir çalışma yapılıyor. İnşallah sonu gelecektir.  Onu net olarak belirtmek istiyorum. Tabi gencecik arkadaşlarımızın hayatını kaybetmesi hepimizi üzdü. Milletimizin başı sağ olsun diyorum” dedi.

“BOLU HALKINDAN DESTEK BEKLİYORUZ”

Emniyet Müdürü Özel,  terör örgütüyle en büyük mücadelenin istihbarat olduğunu da dile getirerek; “Vahim olaydan sonra bir çok taziye ziyaretleri aldık. İlkokul öğrencileri bile ziyaretimize gelip taziyede bulundu. Ülkemizin ne kadar güçlü olduğunu minik öğrencilerimizi görünce bir kez daha anladım. Bolu halkından tek isteğim terörle ilgili ne duyarlarsa ve kimden şüphelenirlerse mutlaka emniyet birimlerimize bilgi versinler. Bu terör örgütleriyle bu şekilde mücadele edersen, kısa sürede kökünü kazırız” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2016, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128