Canlı bomba değil terörist

Bu sabah saatlerinde Bolu’da canlı bomba var söylemleri halkı huzursuz ederken gerçek ortaya çıktı. Şahsın canlı bomba değil terör örgütü PKK’nın üyesi olan bir terörist olduğu ve Bolu’ya geldiği, yakalanma çalışmalarının sürdüğü belirtildi.

Canlı bomba değil terörist

Haber: Kasım ŞAHİN

Sosyal paylaşım sitelerinden paylaşılan ve kulaktan kulağa giden “Bolu’da canlı bomba var” söylemleri, halkı kısa sürede tedirgin ederken, gerçek ise kısa bir zaman sonra ortaya çıktı. Söylentilerin ayyuka çıkmasının ardından Bolu İl Emniyet Müdürü ve Jandarma Alay Komuta’nın hemen Vali Aydın Baruş’un makamına çağrıldı.

Burada yapılan durum değerlendirmesinde fotoğrafını yayınladığımız kişinin canlı bomba olmadığı, terör örgütü PKK militanı olduğu, TEM, KOM, İstihbarat ve Güvenlik Şube ekipleri tarafından teröristin aranması ve yakalanması çalışmalarının başlatıldığı öğrenildi. Yetkililer, Bolulu vatandaşların fotoğrafta görülen bu teröristi görenlerin mutlaka 155 Polis İmdat hattına bilgi vermesini istedi.   

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 12:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğan Dikta
Erdoğan Dikta - 4 yıl Önce

canlı bomba değil pkk demek o kişinin canlı bomba olmayacağı anlamına mı geliyor? ayrıca yakalamadan nasıl anladınız pkk militanı olduğunu?

ali
ali - 4 yıl Önce

bundan bir ay önce bu adamı gördüğünü düşünüyorum. bbu adama benziyordu sırtında çanta vardi

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124