Çat kapı yaptılar ihtiyaç sahiplerini mutlu ettiler

MHP İl Başkanı Adem Evcil Ramazan boyunca ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine yardım kolisiyle çat kapı giderek hem onlarla sohbet edip dertlerini dinliyor hem de birlikte iftar yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyor.

Çat kapı yaptılar ihtiyaç sahiplerini mutlu ettiler
Haber: Kasım ŞAHİN

MHP İl Başkanı Adem Evcil, Bolu Ülkü Ocakları Başkanıyken bile Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerini hiçbir zaman unutmazken bu Ramazan ayında da MHP il başkanıyken bile hayır işlerini sürdürmeyi sürdürüyor. Evcil, Ramazan ayının sadece oruçtan ibaret olmadığını ihtiyaç sahibi ailelerin de unutulmaması gerektiğini yaptığı güzel hizmetle göstermiş oldu.

MHP İl Başkanlığı görevine getirilmesinden bu yana sürekli olarak yardımseverliğini gösteren Evcil, yapılan yardımların kesinlikle siyasi bir amacın olmadığını ve yardım kolilerinin üzerine de partisinin amblemini taşıyan etiket bile yapıştırmadıklarını, dağıtalan gıda kolilerinin bir aylık olduğunu vurguladı.

Amaçlarının ihtiyaç sahibi ailelere destek olduğunu hatta bu ailelerin çocuklarını bile düşünerek oyuncak hediye ettiklerini de belirten MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil, “‘Bizi Bekleyenler Var sloganı başlattığımız kampanya ile mümkün olduğunca ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmayı hedefliyoruz. Bizi Bekleyenler Var sloganıyla çıktığımız bu hayır yolunda iftara çat kapı ihtiyaç sahiplerinin evine 1 aylık kumanya kolisi ve oyuncaklarla gidiyoruz. Ailenin dertlerini sıkıntılarına ortak oluyoruz. İlçelerde de belirlediğimiz ihtiyaç sahiplerine gıda kolileri gönderiyoruz.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2016, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128