Çavuşoğlu AKP’nin mazbata töreninde!!!

7 Haziran’da gerçekleşen milletvekili seçimlerinde üç milletvekili çıkaran Bolu’dan AKP’nin 1.ve 2. sıra adaylarının milletvekili olmasının ardından sıra mazbatalarını almaya geldiğinde törene katılanlar arasında bir kişi özellikle dikkat çekti.

Çavuşoğlu AKP’nin mazbata töreninde!!!
ÖZEL HABER: FARUK ÇİDEM

Şehrin diğer milletvekili olan Cumhuriyet Halk Parti’li Tanju Özcan’ın mazbata töreninde göremediğimiz ilimizin bazı kurum müdürleri AKP’li milletvekillerinin mazbata töreninde hazır kıta bulundular. Mazbata törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu kendisine gelebilecek tepkilere aldırış etmeden Adliye içerisinde gülücükler saçtı. Adliye çıkışında da AKP’li belediye başkanları ve partililerin olduğu fotoğrafta bulunmaktan çekinmeyen Çavuşoğlu hatıra karesinde yerini aldı.

“ÇAVUŞOĞLU GEMİLERİ YAKMIŞ...”

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan’dan İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu’nun AKP’li milletvekillerinin mazbata töreninde bulunması ile ilgili görüşlerini aldık. Özcan; “iktidar ya da muhalefet milletvekili olmam fark etmez bunun hesabını soracağım. Sen bir ilin milli eğitim müdürü müsün, parti üyesi misin yoksa o partinin yalakası mısın? Eğer, ‘ben gemileri yaktım, siyasete de göz kırpıyorum’ diyorsan, şahsına yapılan eleştirileri de kabul edeceksin” dedi. 


Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 20:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eğitimci
Eğitimci - 5 yıl Önce

i̇.çavuşoğlu seni artık her zaman elini eteğini öptüğün vekillerin de kurtaramayacak.bolu için yüzkarasısın

arzu arslan
arzu arslan - 5 yıl Önce

e o koltukda onlar sayesınde oturuyor. olsun o kadar

bolulu
bolulu - 5 yıl Önce

insanlar ikiye ayrılır. omurgalılar ve omurgasızlar.

Ömer dertli
Ömer dertli - 5 yıl Önce

devletin memuru iktidarın memuru oldu kanunu yönetmeliği takan yok varsa cumhuriyet savcıları gereğini yapar

eski memur..müdür.
eski memur..müdür. - 5 yıl Önce

hiç yakışmıyor.çıkar uğruna neler yapılabiliyor.657 sayılı devlet memurları kanununa göre derhal işine son verilmeli

Soner
Soner - 5 yıl Önce

eğer o makama bileğinin hakkı ile gelmiş olsaydı memur olduğunu hatırlar ve böyle bir olaya katılmazdı. sırtını bu kişilere dayamış anlaşılan...

Katip
Katip - 5 yıl Önce

arkadaşlar fazla yorum yazarak kendinizi yormayın. bu şahısa en güzel cevabı zaten tanju özcan vermiş... helal olsun vekilimize...

Öz bolulu
Öz bolulu - 5 yıl Önce

chp zihniyeti degil mi hepiniz aynisinz bos adamlar.. meyve veren agac taslanir.. sizin sacma zihniyetiniz yuzunden ülke 80 yildir yerinde sayiyor.

SIRADAKİ HABER

banner128