Ceketini koluna takıp teslim oldu

Bolu’da Fethullahçı Terör Örgütü’ne karşı yürütülen operasyonlarda hakkında yakalama kararı çıkartılan Bolu Sanayici İşadamları Derneği (BOSİAD) eski Başkanı İsmail Hakkı Özmen, Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek teslim oldu. Özmen’in ceketini koluna alıp teslim olmaya gelmesi ve bir hayli düşünceli olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Ceketini koluna takıp teslim oldu
Haber: Kasım ŞAHİN

 

Özmen, geçtiğimiz hafta gazetecilere yaptığı açıklamada, “Kayınpederim vefat ettiği için Ankara’da bulunuyorum. Hakkımda gözaltı kararını duyunca polisi arayarak Pazartesi günü geleceğimi söyledim” ifadelerini kullanmıştı. Özmen emniyete girerken gazetecilere el salladı ve ceketini eline alıp polis gözetiminde emniyet müdürlüğü binasına girdi.

 

Edinilen bilgiye göre, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında savcılık kararıyla başlatılan operasyonlarda hakkında yakalama kararı çıkartılan ve evinde arama yapılan Bolu Sanayici İşadamları Derneği (BOSİAD) eski Başkanı İsmail Hakkı Özmen, hakkındaki kaçtı iddiaları sonrasında geçtiğimiz hafta gazetecilere yaptığı açıklamada, “Kayınpederim vefat ettiği için Ankara’da bulunuyorum. Hakkımda gözaltı kararını duyunca polisi arayarak Pazartesi günü gelip ifademi vereceğimi söyledim. Polise benim bu yapıyla yerel seçimlerde önce bağımı kestiğimi, zor günlere düştüğümde ilk bunların benim üzerime geldiğini söyledim. Elbette adalet yerini bulacaktır. Kaçmam söz konusu değil. Pazartesi günü Bolu’dayım” dedi.  

 İşadamı İsmail Hakkı Özmen, dün öğle saatlerinde Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek teslim oldu

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 16:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
barış yılmaz
barış yılmaz - 4 yıl Önce

paraları kimlere verdin kime teslim ettin paraları bir yeremi gomdun yoksa cıkınca yerim içerim gezerim cıkarsan tabi bu bayrak altında aç karnını doyuracaksın sonra utanmadan bu vatanı satacaksın ...allah fitil fitil vetirsin burnundan o paraları kimler yediyse şehitler yakanızı bırakmayak bizde hiç bırakmayacaz sizleri allahın gazabıyla başbaşa bırakıyorum ailen yesin paraları nasıl olsa bitecek haram zıkkım olsun

Araştırmacı
Araştırmacı - 4 yıl Önce

i̇smail hakkı özmenin 3 yıldır iş sıkıntısı vardır saklayacak kaçıracak bir parası yoktur yorum yapmadan önce araştırın derim

SIRADAKİ HABER