CEMAAT OPERASYONU BOLU’YA SIÇRADI

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Bolu KOM Şubesi tarafından yapılan tarafından yapılan eş zamanlı Cemaat operasyonunda operasyonda Dörtdivan ilçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan bir komiser yardımcısı Bolu’daki evinden sabaha karşı gözaltına alınarak Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

 CEMAAT OPERASYONU BOLU’YA SIÇRADI

Haber: Kasım ŞAHİN

Fettullah Gülen Cemaatine yönelik operasyonlar bu sabah itibariyle bölgemizde başladı. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi tarafından başlatılan ve Bolu KOM şubesiyle birlikte eş zamanlı operasyonlarda Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan bir çok isim gözaltına alınırken, operasyonun diğer halkası da Bolu’da yaşandı.

Yaklaşık bir yıl önce Kocaeili İl Emniyet Müdürlüğünden Bolu’nun Dörtdivan İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Komiser Yardımcısı Şeref G. Bolu’da oturduğu Memur-Sen Toki evlerindeki dairesinden sabaha karşı yapılan operasyonla gözaltına alınarak Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Gözaltına alınan emniyet mensuplarının ifadelerinin alınma işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128