Cemaatin Altın Çocuğu Bolu’da aranıyor…

Eski Emniyet Müdürü Hanife Avcı’nın, “Cemaatin Altın Çocuğu” diye lanse ettiği ve yaklaşık 3 ay önce Bolu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandıktan sonra meslekten ihraç edilen Zeki Güven hakkında yakalama kararı çıktı. Güven Türkiye genelinde olduğu gibi Bolu’da da aranıyor.

 Cemaatin Altın Çocuğu Bolu’da aranıyor…

ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN

Hakkında bir çok soruşturma dosyası bulunan ve yaklaşık 3 ay önce Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’nü Müdür Yardımcısı olarak tayini çıkan daha sonra da İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından silahına ve rozetine al konulduktan sonra meslekten ihraç edilen Zeki Güven Hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yakalama kararı çıkartıldı.

Bolu’ya tayin edilmesiyle birlikte ilimizde ev tutan Güven, geçtiğimiz ay Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında çıkartılan yakalama kararı sonrası savcılığa gitmiş ve ifadesinin ardından mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Bu karardan bir saat sonra Ankara Cumhuriyet Savcılığı serbest bırakılmaya karşı çıkarak hakkında yeniden yakalama kararı çıkarttı ve tüm emniyet müdürlüklerine de bu durumu tebliğ etti. Karar sonrası izini kaybettiren Zeki Güven’in yeniden aranmasına ve yakalanmasına karar verilmesiyle birlikte Bolu Polisi de Güven’i yakalamak için çalışma başlattı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 09:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaşar  o
yaşar o - 6 yıl Önce

kaçtıktan sonramı aranır. bolu emniyetinin haberi vardı. çünkü orda onun kankaları var hepsi nerde olduğunu biyliyor

m.e.h.g.
m.e.h.g. - 5 yıl Önce

sen o insanı tanıyor musun ki yorum yapıyorsun.suçluluğuna karar veriyorsun.o ve arkadaşları birer kurtarıcı meleğidir bu ülkenin.beynine kazı

SIRADAKİ HABER

banner128