Cennetten bir köşe ‘’Gölevi’’…

Hotel Gölevi, Bolu’da cennetten bir köşe. Bolu merkeze 25 km. mesafede bulunan doğayla iç içe bir mekan. Dört mevsim hizmet veren otel, Saraycık yaylası konumunda, çam ağaçları içinde, göl kenarında, yayla evlerinin komşuluğunda ziyaretçilerine eşsiz bir hizmet veriyor.

Cennetten bir köşe ‘’Gölevi’’…
 Kartalkaya kayak merkezine 6 km uzaklıkta ve rakım olarak 1550 metre yükseklikte olan Hotel Gölevi,  Saraycık yaylasındaki konumuyla  doğayla iç içe olup muhteşem orman ve göl manzarasına sahip bulunmakta. Kendilerini bu işe adamış profesyonel personeli, güleryüzleri, müşterilere gösterdikleri ilgi ve alakaları takdire şayan. Otelin bazı merkezlere uzaklığı ise şöyle; Bolu şehir merkezine 25 km,  Ankara Esenboğa Havalimanı 170 km, Ankara şehir merkezine 125 km,  İstanbul’a ise  270 km mesafede bulunmakta.  Toplam 18 odası olan otelde, aynı odada kalmak şartıyla 60 kişi çok rahat konaklayabilmekte.

Otelde ayrıca; 4 adet suit (göl manzaralı), 6 adet göl manzaralı standart normal oda, 8 adet orman manzaralı odalar bulunmakta. Standart odalarda 3 kişi çok rahat bir şekilde konaklayabilir, geniş aileler için family room (aile odası) tercih edilebilir.

 

‘’Köy kahvaltısı’’

 

Ana restaurant 100 kişilik olup  a’la carte servisi verilmekte. 20 kişi ve üzerine sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşam yemeği açık büfe olarak yapılmakta. Sabahları bol çeşit köy kahvaltsıyla muhteşem doğanın tadını çıkartabilir müşteriler. Burada üretilen köy yumurtaları ve tavukların tadına bakabilirler. İstenildigi takdirde gruplara özel göl manzaralı otelin bahçesinde mangalda sucuk - ekmek ızgara çeşitleri yapılabilir. Ayrıca istenen talebe göre özel organizayonlara da cevap verebilmekte.

 

‘’Yetmiş kişilik toplantı salonu’’

 

Hotel Gölevi’nin müşterileri için hizmet verebileceği toplantı salonu 70 kişilik olup tam ekipmanlıdır, burada her tür toplantı ve seminerler yapılabilmektedir.

 

‘’Futbol sahası, gölde kayıkla tur’’

 

Otelde ayrıca bir tane çim futbol sahası bulunmaktadır. Misafirler sabah erken saatlerde güneşin doguşuyla muhteşem doga eşliğinde göl etrafında yürüyüş yapabilir. İsterlerse gölde kayıkla gezebilir, aynı zamanda Hotel Gölevi’nde konaklayanlar, gölde olta balıkcılığı da yapabilmekteler. Bu mekanın yaz – kış hizmet verdiği de unutulmamalı. Doğa’yı seven, sakin ve tertemiz bir ortam isteyen herkes buraya ister günübirlik isterse de konaklamalı olarak gidebilir. Ulaşım yolu asfalt.Hotel Gölevi’nin irtibat telefonları ise şöyle; 0530343 99 99 ve 0374 218 90 12. Hotel Gölevi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.golevisaraycik.com internet adresini ziyaret edebilirler.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2013, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
gülcan bakır
gülcan bakır - 7 yıl Önce

çok güzel bir yer birkaç yıl önce keşfetmiştik orayı yazı ayrı bir güzel kışı ayrı bir güzel.

Nihan yalgın
Nihan yalgın - 7 yıl Önce

buraya giden brada konaklıyan burada günlerini geciren buranın yalancı cennet olduğunu bilir allah herkese burada konaklamak nasip etsininin

SIRADAKİ HABER

banner128