CERE’AN ve BESOB arasında enerji satışı protokolü imzalandı

Bolu Yaman Madencilik sahibi ve CERE’AN Bolu distribütörü Ahmet Kurt ile Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği başkanı Tahir Gayret arasında enerji satışı protokolü imzalandı. Koru Otelde yapılan imza töreninde konuşan CERE’AN enerji kanal müdürü Burak Haskan yapılan protokol ile BESOB üyelerine indirimli elektrik kullanımı noktasında önemli avantajlar sunacaklarını söyledi.

CERE’AN ve BESOB arasında enerji satışı protokolü imzalandı
 Haber; Ayşe Muş

 

CERE’AN enerji ile Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği başkanı Tahir Gayret arasında enerji satışı protokolü imzalandı. Koru otelde yapılan imza töreni öncesinde konuşan CERE’AN kanal Müdürü Burak Haskan Elektrik üretiminin yanı sıra pazarlamasında da sektörün önde gelen oyuncuları arasında yer aldıklarını belirtti. Haskan, sağlıktan, turizme, telekomünikasyondan, perakendecilik sektörüne kadar pek çok alanda hizmet verdiklerini, müşteri memnuniyeti esası ve sürdürülebilir hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.“Hedefimiz 2015 yılında 300.000 aboneye ulaşmak…” diyen Haskan “Bugün Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile imzalamış olduğumuz elektrik Enerji Satışı protokolü vasıtası ile hedefimize hızlı bir şekilde ulaşabileceğimizi görmekten son derece memnun olduğumu belirtir, öncelikle sayın başkanımız Tahir Gayret’e ve Bolu bayimiz  Ahmet Kurt’a teşekkürlerimi sunarım.” Dedi. CERE’AN  kanal Müdürü Burak Haskan ;”Şirketimiz, 2009 yılında Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliği çerçevesinde Elektrik Toptan Satış Lisansı almış olup, elektrik enerjisinin serbest tüketicilere satışı, ikili anlaşmalar yoluyla alım satımı ve hem yurt içi hem de sınır ötesi ticareti ile iştigal etmektedir. Şirketimiz, müşterilerine elektrik güç ve kapasite fiyatlandırmasında ve risk yönetiminde finansal bir aracı, güçlü bilançosu, risk yanlılığı ve müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş hizmetleriyle esnek, güçlü ve güvenilir iş ortağı olup; spot ve uzun vadeli ikili anlaşma fiyatlandırılmasında yenilikçi ürünlerle öncülük eden, enerji yönetiminde en iyi hizmeti veren ve en iyi oranlı teklifleri yaratan, genç ve dinamik bir takıma sahiptir. Firmamızda bulunan bu uzman kadro tarafından Türkiye toplam elektrik üretim-tüketim tahminleri yapılmakta, bu amaca yönelik modeller geliştirilmekte, sektör mevzuatı ve gelişmeler takip edilerek gelecek senaryo ve analizleri aracılığıyla üretim maaliyetleri ve müşteri karlılıkları analiz edilip müşteri için en uygun fiyat oluşturulmaktadır. Müşterilerimiz, bizimle yapacakları uzun dönemli ve sabit fiyatlı kontratlar ve yeni avantajlı ürün paketleri sayesinde belirli uzlaştırma dönemlerinde piyasada oluşacak mümkün olan en avantajlı fiyatlardan enerji alabileceklerdir. Cere'an, hâlihazırda senelik 366 milyon kWh’lık üretim kapasitesine sahip Hatay-Samandağ, İzmir-Bergama ve Balıkesir-Günaydın olmak üzere üç rüzgar enerjisi santralini işletmektedir. Aynı zamanda 115 milyon kWh’lık üretim kapasitesine sahip, bir adet rüzgar enerjisi santralimizin inşası da devam etmektedir. Bunlara ek olarak, toplam üretim kapasitesi 1590 MW olacak otuzu aşkın rüzgar enerjisi santrali projesi geliştirmekteyiz.” Şeklinde konuştu.

 

Böyle bir hizmeti sunmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum

 

İmza töreninde konuşan Bolu Yaman Madencilik sahibi Ahmet Kurt, CERE’AN’ın Bolu distribütörlüğünü Düzce, Ankara, Karabük ve Bolu olarak üstlendiğine dikkat çekerek; “BESOB üyelerine böyle bir hizmeti sunmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum. Tüm bolu halkını hizmetlerimiz konusunda daha fazla bilgi almaya davet ediyorum” dedi.


Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2013, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128