Çetinkaya’dan içkili mekanlar için tepki

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Veysel Çetinkaya, ilimizde bulunan bazı mekanlara içkiyi ruhsat verilmesinin ifşa edilmesine tepki gösterdi.

Çetinkaya’dan içkili mekanlar için tepki

Haber: Ceylan BEYKOZ

Bolu Belediyesi tarafından bazı mekanlara içkili ruhsat verilmesi ve bu görüşmelerin Belediye Meclisinde yapılmasına sert tepki gösteren Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Veysel Çetinkaya şunları söyledi;

“Bir toplumun ayakta kalabilmesi, sahip olduğu Manevi ve Ahlaki değerlerini koruması ile mümkündür. Ahlaki değerler çiğnenir, reklam ve afişle gözler önüne serilirse bu yıkım daha hızlı olur. Bu meyanda şehrimizde açılmak istenen içkili bir mekanın, Manevi ve Ahlaki değerlerimizi baltalayan ifadelerle reklam edilmesi, bilinç altına ahlak dışı ifsat kavramlarının yerleşmesine sebep olacak şekilde afişe edilmesi son derece tehlikeli bir davranıştır. Bu konuda gerek belediye ve diğer resmi kurumların buna derhal müdahalesi acilen yapılması gerekir. Zira kaybettiğimiz ahlaki değerlerimizi bir daha geri getirmemiz mümkün değildir. Şunu unutmayalım ki gelecek nesillere bırakacağımız en değerli miras manevi ve ahlaki değerlerdir”

YORUM EKLE
YORUMLAR
doğru söz
doğru söz - 12 ay Önce

her ne kadar chp li olsam da reklamda abartıya kaçmamak gerekir

SIRADAKİ HABER