Çevik Kuvvet Polis son anda önledi

Bolu’da iki defa intihar girişiminde bulunan bir kadın Bolu halkını ve polisini ayağa kaldırdı. İlk intihar girişimi saban D-100’de ikinci girişim ise Büyükçarşı üstünde meydana geldi. Kadını ölümden son anda Çevik Kuvvet Polisi kurtardı.

HABERİN GALERİSİ
İNTİHAR

İNTİHAR

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da sanayi kavşağında yeni yapılan üst geçitte intihar etmek isteyen 40 yaşında ki kadın heyecan dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Kocasından ayrıldığı ve kocasının çocukları aldığı, maddi sıkıntılar yaşadığı öğrenilen Nazife Pazarlı (40) isimli kadın üst geçitten kendini aşağı doğru sarkıttı. Bu esnada civardaki vatandaşlar kadına atlamaması için telkinde bulundular. Üst geçitte kendini aşağı sarkıtan kadının kollarında derman kalmayıp tam yere düşeceği sırada oradan geçen bir tır hemen kadının altında durdu ve kadın tırın üstüne düştü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri kadını tırın üzerinden merdivenle aşağıya indirdiler.

ÖYLE ŞEYLER SÖYLEDİ Kİ

Nazife Pazarlı ikinci intihar girişimini saat 15.30 sıralarında Büyürçarşı’nın üst katına çıkarak gerçekleştirmeye çalıştı. Kadın balkon diye tabir edilen çarşının korkuluklarına çıkarak; “Annemde babamda beni görsün. Kardeşlerimde beni görsün. Ben onları bu güne kadar hiç yalnız bırakmadım. Ama beni genele O…u yaptılar. Bıktım bu hayattan” diye söylenerek, bir taraftan polisleri diğer taraftan zemine hava yastığı kurmaya çalışan itfaiye ekiplerini peşinden koşturmaya başladı. Pazarlı daha sonra yaklaşık 10 metre yükseklikteki çarşının korkuluklarından yürüyerek çarşının hemen yanında bulunan Bolu Belediyesi inşaatına geçti. Burada da polis ve itfaiyecileri peşine takan Pazarlı ile koşturmaca başladı. Bir anda genç kadının boşluğundan faydalanan Çevik Kuvvet Şubesinde görev yapan genç bir polis memuru, kadının üzerine atlayarak yere yatırıp onu etkisiz hale getirdi. Son anda aşağıya atlamaktan kurtarılan Pazarlı, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Bir günde iki defa intihar girişiminde bulunma olayıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128