Çevik'den ağır eleştiriler

Taşkesti Belde Belediye Başkanı Saim Çevik eski belediye başkanı Tahsin Özcan hakkında ağır eleştirilerde bulundu. Çevik, Özcan’ı dedikodu yapmak ve AK Partiyi kullanmaya çalışmakla suçladı.

Çevik'den ağır eleştiriler

Haber; Aysun BEYKOZ

30 Mart 2014 te yola çıkarken Teşkilatım la beraber yapmış olduğumuz projeleri Güçlü iktidarın desteği ve Allah’ın izniyle bir bir yerine getiriyoruz diyen Çevik, “benden önceki eski Belde Belediye Başkanı Tahsin Özcan vatandaşlarımızı yalan yanlış yönlendirmeye çalışıyor. Taşkent’imizi 5 yıl sahipsiz hizmetsiz bırakan işine geldiği gün seçim kazanmak için AK Parti’yi kullanmak isteyen bu kişimenfaattarı doğrultusunda hareket edip insanların kaderiyle oynamaya çalışıyor. Beldemize tek bir çivi çakmadan insanlarımızı 5 yıl oyalayan Tahsin Özcan beldeye gelip sokaklarda dedikodu yaparak ancak kendisini küçük düşürür. Yaklaşık 2 yıllık başkanlık yaptığım süre içerisinde daha bir güngelip şu projem vardı devam ettirelim demeyen ve 30 Martta aldığı siyasi yenilgiyi bir türlü hazmedemeyen bu şahıs ve yandaşları hiçbir zaman hizmetlerimize engel olamayacak. Taşkent’i sahipsiz değil. Arkasında önce Allah, sonra AKParti var. Benim halkım samimidir kimsenin etkisinde kalmaz kalmayacak.Sahte selamları işi olduğunda selam verenleri seçim zamanlarında cenaze ve cemiyetlere gelenler ile samimi şekilde hizmet edenleri ayırt edecekkadar akıllıdır” dedi.

Aklınızı başınıza alın ve bizlerle uğraşmayın.Hiç bir güç hizmetlerimize engel olamaz. Bizlerin amire memura akıl tacirlerine kendini birşey sananlara ihtiyacımız yok diyen Başkan Saim Çevik, “benim halkım 30 Mart2014’tebunların dersini verdi.Her şeyi Büyük Taşkestiiçin sağduyu ve özveri ile yapıyoruz. Gölge etmeyin yeter” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128