CEZAEVİ SAVCISI CEZAEVİNDE HAKİM VE SAVCILARA ÖZEL KOĞUŞ

Bolu’da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 17 hakim ve savcıdan 14’ü dün sabaha karşı çıkartıldıkları 2. Sulh Ceza Hakimliğinde tutuklanmasının ardından Bolu T Tipi Kapalı Cezaevinde hummalı bir çalışma başlatıldı. Hakim ve savcılar için özel koğuş hazırlandı. Gözaltına alınmadan önce Bolu Cezaevi Savcısı olarak görev yapan İrfan Sezgin’de Cezaevinde hazırlanan özel koğuşa konuldu.

CEZAEVİ SAVCISI CEZAEVİNDE  HAKİM VE SAVCILARA ÖZEL KOĞUŞ
Özel Haber: Kasım ŞAHİN

14 Hakim ve Savcının tutuklanması haberi duyan Bolu T Tipi Kapalı Cezaevi yetkilileri hemen harekete geçerek, halen tutuklu bulunan bazı mahkumların koğuşlarını boşaltarak özel koğuş hazırladılar. Hazırlanan koğuşların tutuklu bulunan mahkumları görmeyecek şekilde dizayn edildiği öğrenildi.

Tutuklanan Savcılar arasında bulunan Cezaevi Savcısı İrfan Sezgin’de F Tipi Kapalı Cezaevinde hazırlanan ve tutuklu bulunan vatandaşların hiç görüş alanına girmeyen özel koğuşa konuldu. Ayrıca edinilen bilgilere göre yine tutuklular arasında yer alan kadın hakim ve savcılar içinde özel koğuş hazırlandığı, bu hakim ve savcıların da kadın koğuşunda kalan tutuklularla hiçbir görüş olmaması için özel koğuşlara konulduğu bilisine ulaşıldı.

Hakim ve Savcıların tutuklandığını öğrenen ve kendilerine ceza veren bazı hakimlerin geleceğini öğrenen tutukluların sevinç gösterilerinde bulunduğu da edinilen bilgiler arasında yer aldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2016, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
bahcelı evler
bahcelı evler - 4 yıl Önce

bırakın arkadas bırbırlerını oldursunler ısde ıcerde ne ozel kavusu ne malesı bırak gebertsınlern orda kım kımı olduruse ısde ıdam cezası kadar temız olurdu özel olunce sankı tv ınternet varmıs gıbı haha özel kovuslar guzel ıyı dınlenmeler onlara

Yaşar Kılıç
Yaşar Kılıç - 4 yıl Önce

basın savcisi habi̇p atak serbest birakildi.b araştirilmali çok ci̇ddi̇ bi̇r gaflet söz konusu.yakında anlaşılacaktır.

SIRADAKİ HABER