CHP 89.yıl şerefine Fener alayı düzenliyor

CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün 29 Ekim Pazartesi günü saat 19.30’da Cumhuriyet Bayramı nedeniyle fener alayı düzenleyeceklerini söyledi. İyigün fener alayına partili partisiz tüm vatandaşların...

CHP 89.yıl şerefine Fener alayı düzenliyor

CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün 29 Ekim Pazartesi günü saat 19.30’da Cumhuriyet Bayramı nedeniyle fener alayı düzenleyeceklerini söyledi. İyigün fener alayına partili partisiz tüm vatandaşların katılabileceğini ifade etti.

 

CHP Bolu İl ve İlçe Örgütleri Cumhuriyetimizin 89.Yıldönümü nedeniyle fener alayı düzenliyor. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün 29 Ekim Pazartesi günü saat 19,30’da Atatürk Bulvarındaki Tüser Apartmanı önünde toplanacaklarını söyleyerek; “Daha sonra Atatürk Bulvarını takiben Vali konağı önünden Atatürk anıtına doğru yürüyeceğiz. Anıtın arkasından dolanarak Adliye önüne çıkacağız. Fener alayı Kardelen meydanında yapılacak olan basın açıklaması ile son bulacak. Fener alayımıza partili partisiz her kesimden yurttaşlarımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124