CHP Ata’nın huzurunda kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Anıt Park’ta düzenledikleri tören ile Ata’nın huzurunda kutladı.

CHP Ata’nın huzurunda kutladı
Haber: Semih Baykal

Cumhuriyet Halk Parti Bolu İl Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Anıt Park’ta tören düzenledi. Törene İYİ Parti Bolu İl teşkilatı, Vatan Partisi İl Teşkilatı, Türk Tabipler Birliği, Bolu Kadın Dayanışması, Cumhuriyet Kadınları Derneği Bolu Şubesi, Eğitim- İş  ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği katıldı. Çelenklerin sunumu ile başlayan tören, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti. Törende Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanı Kazım Karsu’da bir konuşma yaptı.

“BUGÜNDEN SONRA ÜLKEMİZ AYDINLIK GÜNLERE ULAŞACAKTIR”

Konuşmasında Karsu; “her şeyin bittiği icraatların başladığı bir dönemden bahsediyorum. 15 yıldır ülkemizi alabora eden, tarlalarda ekinimizi bitiren, ahırlarda hayvanlarımızın bırakılmadığı, samanımızın, meyvemizin dışarıdan alındığı bir zamandan bahsediyoruz. Zaman bitmiştir. Taşlar yerine oturmaya başlamıştır. Onun için bugünden sonra ülkemiz aydınlık günlere ulaşacaktır. Haziran ayı söylendiği gibi en uzun aydınlık olan, güneşin bol olduğu, insanların kanının kaynadığı bir mevsim parçasıdır. Onun için ufkunuz açık olsun, yolumuz daim olsun. Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği bu ülkeye hepimizin sahip çıkmasını bilmemiz gerekiyor. Bugüne kadar bu yolda, ülke yolunda şehit olan tüm insanlarımızı, askerlerimizi, kahramanlarımızı saygı minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER