CHP Bolu İl Gençlik Kolları 3 bin imza topladı

CHP Gençlik Kolları üyeleri İzzet Baysal Caddesi üzerinde stant kurarak Karacasu Beldesinde bulunan Orman Bölge Müdürlüğü arsasının ihale ile satılmasına tepki gösterdi.

CHP Bolu İl Gençlik Kolları 3 bin imza topladı

Haber: Semih BAYKAL

Karacasu Beldesinde bulunan Orman Bölge Müdürlüğüne ait arazinin kuşkulu bir şekilde ihaleye çıkartılması ve elde edilecek gelirin Kütahya’da yapılacak olan Orman Müdürlüğü inşaatına kullanılmasına şehrin yetkililerinin ve siyasilerinin sessizliği sürerken CHP’li gençler duruma tepki göstererek imza kampanyası düzenlediler.

GENÇLERDEN BAŞKA KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL

Bedelinin çok altında ihaleye çıkan arazinin Bolu’nun elinden çıkmasına sessiz kalan ilimizin siyasilerine vatandaşlardan gelen tepkiler artarken CHP’li gençler Bolu’nun sahipsiz olmadığını herkese gösterdiler. Satıştan elde edilecek gelirin Bolu’da kalmasını isteyen CHP’li gençler İzzet Baysal Caddesinde açtıkları stantta imza topladılar.

3 BİNE YAKIN İMZA TOPLANDI

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz ve Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Özkan’ın önderliğinde başlatılan imza kampanyasında ilk gün 3 bine yakın imza toplandı.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128