CHP Gençlik kolları 2015 seçimleri için kolları sıvadı

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hakan Özmert Bolu’ya geldi. Ziyaret hakkında bir açıklama yapan CHP Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Umut Atlı, “10 Ağustos cumhurbaşkanlığı seçimlerini Erdoğan'ın kazanmasının ardından parti genel merkezimiz il ve ilçe gençlik kollarını 2015 seçimlerine dinç tutmak amacıyla il ve ilçe ziyaretlerine devam ediyor” dedi.

 CHP Gençlik kolları 2015 seçimleri için kolları sıvadı

Atlı, “Cumhurbaşkanlığı seçiminin kaybedildiği günlerde bu ziyaret partili gençleri bir arada tutmak, sorunlarını dinlemek ve çözüm için fikir alışverişinde bulunmak açısından oldukça önemli. Bu ziyaretlerden biri 12 Ağustos günü il örgütümüze gerçekleştirildi. CHP Gençlik Kolları genel başkan yardımcısı Hakan Özmert ilimizi ziyaret ederek motivasyon eksikliği yaşamadan genel seçimlere hazırlanmamız gerektiğini vurguladı, seçim sürecinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları yakından inceledi ve süreçle ilgili problemlerimizi dinledi” diye konuştu.

CHP Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Umut Atlı, açıklamasını şöyle sürdürdü: “İl ve merkez ilçe örgütü olarak bizler de Hakan Özmert'le birlikte Mengen, Gökçesu ve Mudurnu örgütlerimize ziyarette bulunduk. Geç saatlere kadar partili arkadaşlarımızla konuşma fırsatı bulduğumuz bu ziyaretler sırasında genel merkez ve Bolu örgütünün karşılıklı beklentilerini değerlendirme fırsatı bulduğumuz gibi, 2015 seçimlerine moral kaybetmeden daha aktif rol alarak girme kararı aldık. CHP Gençlik Kolları olarak geçirdiğimiz bu seçimin bizleri daha iyisi için çalışmaya teşvik ettiğini söylemek istiyoruz. Daha güçlü bir CHP, daha aydınlık bir Türkiye için tüm gençleri bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2014, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER