CHP, MUDURNU’DA ÖNDE…

CHP Milletvekili Özcan, “kaynak nerde?” diyenlere Kurtuluş Savaşı’nı örnek gösterdi.

CHP, MUDURNU’DA ÖNDE…

CHP’li Özcan, “CHP bu vaatleri yapıyor ama kaynak nerede?” diyenlere, Mudurnu’dan seslendi. Kurtuluş Savaşı başlamadan önce bazı bozguncuların “sizin silah alacak, ordu kuracak, asker doyuracak paranız yok. Bu kaynağı nereden bulacaksınız” dediklerini hatırlatan Özcan, “Para da bulundu, ordu da kuruldu… Bu millet ve devlet istedikten sonra her şeyi başarır. Biz de bu ekonomi savaşını kazanıp, milletimizi açlıktan ve yoksulluktan kurtaracağız” dedi.

Bolu Milletvekili adayları Mudurnu’ya çıkarma yaptı. Bolu Milletvekili ve 1. sıra adayı Tanju Özcan, 2. sıra adayı Yusuf Renkli ve 3. sıra adayı Burak Cop, Ahilik Haftası kapsamında düzenlenen törene katıldılar.

MUDURNU ESNAFINA TEŞEKKÜRLER

Törende konuşan Özcan, Ahilik geleneğinin Türk kültürünün çok önemli bir parçasını olduğunu ifade ederek, “Bu geleneğin ve kültürün en güzel uygulandığı yerlerin başında Mudurnu gelmektedir. Esnaf duasının çok uzun süredir yapıldığı ve Ahilik kültürünün yaşatıldığı Mudurnu örnek alınmalıdır. Bu kültürü ayakta tutan ve yaşatan Mudurnu esnafımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.

MUDURNU’DA CHP RÜZGARI ESİYOR

Törenin ardından Cuma namazından önce yapılan esnaf duasına katılan adaylar, esnafa bol kazanç ve bereket dilediler.  Namazın ardından köy ziyaretlerine başlayan CHP’li adaylar, partilerinin ekonomi politikaları anlattılar. Samat Köyü’nde halka seslenen Özcan, emeklilere verecekleri 2 ikramiye ve mazotun 1,5 TL’ye inmesi hakkında halka bilgi verdi.

Sohbet sırasında, seçim sonuçları konusunda köylülere düşüncelerini soran Özcan’a, “Mudurnu’da CHP birinci parti çıkar. Mudurnu’da CHP rüzgarı esiyor” şeklindeki yorumlar, adayları memnun etti.

CHP’li adaylar ve partililer, çalışmalarına diğer köyleri ziyaret ederek devam ettiler. HABER MERKEZİ

 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2015, 17:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
başbuğ ÜLKÜCÜSÜ
başbuğ ÜLKÜCÜSÜ - 5 yıl Önce

maçın sonucu belli 2 1 olacak iddia oynayanlara tiyo benim oyum tanju beye oyum boşa gitmesin diyenlere tavsiye

SIRADAKİ HABER

banner128