CHP Rehabilitasyon Merkezlerini Ziyaret etti

Yaz aylarında Bolu’da yaşayan engelliler ve aileleriyle bir takım çalışmalar gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi, çalışmalarına Kasım ayında da tüm hızıyla devam ediyor.   Geçtiğimiz dönemde...

CHP Rehabilitasyon Merkezlerini Ziyaret etti

Yaz aylarında Bolu’da yaşayan engelliler ve aileleriyle bir takım çalışmalar gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi, çalışmalarına Kasım ayında da tüm hızıyla devam ediyor.

 

Geçtiğimiz dönemde toplum içerisinde fırsat eşitliğine sahip olamayan kesimlerle çalışmalar gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe teşkilatı, engelliler ve ailelerin sıkıntılarının çözümlerine dair temaslarına devam ediyor.Ata Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Gündoğar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile görüşmeler gerçekleştiren CHP Merkez İlçe Başkanı Faruk İyigün, Çağlar Akay ve engelli çalışmaları gönüllüleri, özellikle aile eğitimlerine ve 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne yönelik görüşmelerde bulundu.Türkiye’nin engellilere dair geliştirilen politikalarda dünyadan çok daha geride olduğunu belirten İyigün, Bolu’da da özellikle ailelerin sıkıntılarının daha çok gündeme gelmesi ve toplum olarak tüm bileşenlerin el ele vererek sıkıntıları çözmesi gerektiğine inandıklarını belirtti. İyigün, bu çalışmaların diğer kurumlarla da sık sık devam edeceğini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128