CHP saha çalışmalarını sürdürüyor

CHP Bolu örgütü "Emeğe Saygı Çayı" projesi çerçevesinde öğrencilerin yoğunluklu olarak servis bekledikleri duraklarda sabah saat 6 sularında simit ve çay ikram etmeye devam ediyor.     CHP...

CHP saha çalışmalarını sürdürüyor

CHP Bolu örgütü "Emeğe Saygı Çayı" projesi çerçevesinde öğrencilerin yoğunluklu olarak servis bekledikleri duraklarda sabah saat 6 sularında simit ve çay ikram etmeye devam ediyor.

 

 

CHP Bolu Parti Okulu Projelerinden olan "Emeğe Saygı Çayı" projesi tüm hızıyla sürüyor. İşçi, memur ve öğrencilerin yoğunluklu olarak servis bekledikleri duraklarda sabah saat 6 sularında simit ve çay ikram ederek servis bekleme süresince halkla sohbet eden CHP'liler, gün geçtikçe artan ilgiden çok memnun olduklarını söylediler. Proje danışmanı Çiğdem Türker Ulusoy, bu çalışmanın kısa süreli olarak düşünülmediğini ve devamının geleceğini belirterek, Boluluların ve özellikle de emekçilerin yanında olmanın sadece sözle değil, bu şekilde onların hayatlarındaki zorlukları birlikte paylaşarak gösterileceğini ve anlaşılabileceğini belirtti. Proje ekibinden Gül Erez ise esnafın ve işçilerin bu projenin devamını istediğini, belediyenin eksik ve özensiz çalışmaları yüzünden cam silmekten sıkıldıklarını, artık belediyenin el değiştirmesi gerektiğini söylediklerini iletti. Proje ekibi aynı zamanda Sümer Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kahruman'ı da ziyaret ederek proje ile ilgili görüş ve mahalle hakkında detaylı bilgi aldı."Emeğe Saygı Çayı" projesi ilerleyen haftalarda da farklı bölgelerde yine sabahın erken saatlerinde devam edecek.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER