banner120

CHP’de ilk aday belli oldu

CHP’de 2013 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde adaylığını açıklayacak ilk kişi eski il başkanlarından Cahit Çıngı olacak. Pazar günü Biber Restaurant’ta eski il başkanlarının da...

CHP’de ilk aday belli oldu

CHP’de 2013 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde adaylığını açıklayacak ilk kişi eski il başkanlarından Cahit Çıngı olacak. Pazar günü Biber Restaurant’ta eski il başkanlarının da katıldığı bir kahvaltı düzenleyen Çıngı 10 Ekim’de yapacağı basın toplantısıyla CHP’den aday adaylığını açıklayacağını ifade etti.

 

Bolu İnşaat mühendisleri odası başkanı Cahit Çıngı’nın 10 Ekim Çarşamba günü Bolu belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi. Daha önce yaptığı açıklamalarda sonbahar döneminde aday adayı olacağının sinyalini veren Çıngı’nın resmi olarak 10 Ekim günü CHP’den belediye başkanı aday adayı olacağı öğrenildi. Pazar günü Cumhuriyet evleri sakinlerine, CHP’li eski il başkanlarına ve Üniversitede ki akademisyenlere özel bir kahvaltı veren Çıngı’nın 10 Ekim Çarşamba günü Cumhuriyet Halk Partisinden belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124