CHP’li Belediye Meclis üyelerinden kınama

Bolu Belediyesi’nin CHP’li 11 üyesi Ankara’da yaşanan kanlı terör olayına tepki gösterdi. Üyeler adına bir açıklama yapan CHP Grup Başkanı Mustafa Aksoy, “CHP’li Bolu belediye Meclis üyeleri olarak bu hain saldırıyla ulaşılmak istenen hedefi lanetliyoruz” dedi.

CHP’li Belediye Meclis üyelerinden kınama

Haber: Kasım ŞAHİN

Aksoy, Bolu Belediyesi CHP’li meclis üyeleri adına açıklamasını şöyle sürdürdü; “Ankara'da görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik, önceki akşam saatlerinde gerçekleşen terör saldırısını lanetliyoruz. Terör saldırısını gerçekleştirenler ve saldırının arkasındaki karanlık güçler, milletimizin dayanışma ve birliğimizi bozamayacaktır. Terör bir insanlık suçudur. Dili, dini, inancı ne olursa olsun lanetliyoruz.

Cumhuriyetimizin başkenti Ankara'nın merkezinde gerçekleşen terör saldırısının, tüm detaylarıyla aydınlatılması konusunda, kurumlarımızın üstlerine düşen görevi titizlikle yerine getireceklerine duyduğumuz inancı vurguluyor, bu alçak saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personelimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Terör şehitlerimizin ailelerine, sevenlerine, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve tüm milletimize başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Terör saldırısında ihmali olanların da, gereğini yerine getireceklerine inanmak istiyor, CHP’li Belediye Meclis üyeleri olarak terörün her türlüsünü nefretle kınıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2016, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128