banner120

CHP’li kadınlar durmak bilmiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolları Gökçesu Beldesinde vatandaşlarla buluşarak sağlık taraması yaptı. Gökçesu halkıyla da sohbetler eden CHP’nin örnek kadınları vatandaşların sorunlarıyla da yakından ilgilendiler.

 CHP’li kadınlar durmak bilmiyor

Haber: Kasım ŞAHİN

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın’ın öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikte, CHP Belediye Meclis Üyesi Dahiliye Uzmanı Dr. Halil Uğur Öney, Gökçesulu vatandaşlarımızın sağlık kontrollerini yaparak, hasta olan vatandaşların tedavilerinde yardımcı oldu. Gökçesu Belediye Başkanı Atilla Ateş’in desteğiyle gerçekleştirilen sağlık taramasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.

 

Dertlerine derman oldular

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın; “Bugün Belediye Başkanımız Atilla Ateş Bey’in desteğiyle böyle bir çalışma yürütüyoruz. Belediye Meclis Üyemiz Dr. Halil Beyle birlikte, kadın kolları üyelerimiz hep birlikte Gökçesu’ya gelerek hem vatandaşlarımızla sohbet edip dertlerini dinliyoruz hem de sağlık taraması yaparak onların dertlerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Belediye Başkanımız bu konu için Belediyede bize bir oda tahsis etti ve özellikle madenci kardeşlerimiz ve eşlerinin sağlık kontrollerini gerçekleştirdik” ifadelerine yer verdi.

 

Vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinlediler

Kadın Kolları üyelerinin ev ziyaretlerinde de bulunduklarını söyleyen Işın; “Bir taraftan sağlık taraması yapılırken diğer taraftan arkadaşlarımız evleri ziyaret ederek vatandaşlarımızın sorunlarını ve sıkıntılarını dinlediler. Bizlere iletilen sorunları ve istekleri Belediye Başkanımızla paylaştık ve daha güzel bir Gökçesu için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Bu çalışmalarımızı diğer ilçelerimizde de yaparak vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Bu konuda bize yardımcı olan Belediye Başkanımız Atilla Ateş’e ve Meclis Üyemiz Dr. Halil Uğur Öney’e teşekkür ediyorum” cümlelerini kullandı. CHP’nin örnek kadınları önümüzdeki günlerde de bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini ve yardıma muhtaç ailelerle de destekte bulunacaklarını dile getirdiler. 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2014, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124