CHP’li Özcan, gençlerden söz aldı

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili ve 1. sıra adayı Tanju Özcan, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Güne, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başlayan Özcan, ardından İl Kültür Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

 CHP’li Özcan, gençlerden söz aldı

İLK OYUM CHP’YE…

Burada ilk defa oy kullanacaklarını öğrendiği gençlerle karşılaşan Özcan, “ İlkler hiçbir zaman unutulmaz. Öğrenim hayatımız boyunca birçok öğretmenimiz olur. Ama kimse ilkokul öğretmenini unutmaz. Bir anne çocukları arasında hiçbir ayrım yapmasa da ilk çocuğun hatırası her zaman başkadır. İlk oy da böyledir. Hiçbir zaman unutulmaz. Onun için özellikle gençlerden seçimlerini iyi yapmalarını ve oylarını CHP’den yana kullanmalarını istiyorum” diye konuştu.

GENÇLER İŞSİZ VE UMUTSUZ

Türkiye’de gençliğin yaşam koşullarının, diğer birçok ülkeye göre zor olduğunu belirten Özcan, genç işsizliğinin AKP döneminde rekor seviyeye ulaştığını vurguladı. Özcan, “Üniversiteyi bitiren gençler de işsiz bitirmeyenler de. Çünkü ülkede üretim yok. Üretim olmazsa iş sahası da olmaz” dedi.

BASKI YOK ÖZGÜRLÜK VAR

Gençlere güvendiğini ve özgür insanların, özgür gençlerin Türkiye’si için çalıştıklarını söyleyen Özcan,  Biz gençleri baskı altına almayacağız, önlerindeki engelleri kaldıracağız. Gençler bugünün ortağı, yarının sahibi ve özgürlüğün sesidir. CHP gençler için vardır, özgür gençler ile var olacaktır” dedi.

Özcan’ın görüşlerine katılan gençler, ilk oylarını CHP’ye vereceklerini ifade ettiler.

Çalışmalarını sanayi esnafını ziyaret ederek devam eden Özcan, burada karşılaştığı genç işçilere asgari ücretin 1500 lira olacağını hatırlatarak, oylarını CHP’ye kullanmalarını istedi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 19:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
BAŞBUĞ ÜLKÜCÜSÜ
BAŞBUĞ ÜLKÜCÜSÜ - 5 yıl Önce

sayın vekilim işi sıkı tut verilen sözlere itimatımız yinede işimiz sağlam olsun

SIRADAKİ HABER

banner128