CHP’nin melekleri durmak bilmiyor

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahin ve üyeleri durmak bilmiyorlar. Sivil toplum kuruluşlarını, muhtarları ziyaret ederek onlarla sohbet edip dertlerini dinleyen CHP’nin melekleri cinayete kurban giden Erhan Gümüş’ün ailesini de ziyaret ederek onların acılarını paylaşıp yardım desteğinde bulundular.

CHP’nin melekleri durmak bilmiyor

Haber: Kasım Şahin

CHP İl Kadın Kollarını yeni yönetimi sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyor. CHP’nin melekleri siyasetten kopmayarak yeni yönetimle birlikte halkın ayağına kadar giderek herkesin sorunlarını dinlemeye ve derman olmaya çalışıyorlar. Geçtiğimiz hafta boyunca sivili toplum kuruluşlarını, mahalle muhtarlarını bir bir ziyaret eden CHP’nin melekleri gördükleri ilgiden memnun kalırken, ziyaret edilenler ise unutulmamanın sevincini yaşadılar.

YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTILAR

Yeni oluşuma giden CHP Bolu İl Kadın Kolları, Merkez İlçe Kadın Kolları  en anlamlı ziyareti ise yaklaşık 15 gün önce 3 kişi tarafından hunharca öldürülen Erhan Gümüş ailesine yaptıkları ziyaretle gerçekleştirdiler. Yaklaşık iki saat boyunca Gümüş ailesinin dertlerini dinleyen CHP’in melekleri, kendilerine anlatılanlardan dolayı hüzne boğuldular. CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın, “Zihinsel özürlü kardeşimizin hunharca öldürülmesi bizleri derinden yaraladı. En kısa zamanda aileye yeni yönetimimizle bir ziyaret gerçekleştirdik. Duyduklarımız karşısında adeta şok olduk. Kadın kolları olarak Gümüş ailesine destek olmak için bir kampanya başlattık. Duyarlı vatandaşların hiç parti gözetmeksizin aileye destek olmasını istiyoruz” dedi. Işın, ayrıca kadın muhtarlara da ziyaretler gerçekleştirdiklerini ve tüm muhtarları da ziyaret ederek onların sorunlarını dinleyip, ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yapacakları açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 16:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 5 yıl Önce

biri helal oy der,birileri kendine melek der.bu nasil bir dunya..muhtarlarda ne hikmetse cok kiymete bindi.

Hülya Berberoğlu
Hülya Berberoğlu - 5 yıl Önce

bize destek olan tüm insanlara kuruluşlara sivil toplum örgütlerine teşekkür ederiz

SIRADAKİ HABER

banner128