CHP’nin melekleri işçi kadınlarla omuz omuza

CHP İl Kadın Kolları, Merkez İlçe Kadın Kolları, Merkez ilçe ve Gençlik Kolları işadamı Umut Oran’ı sahibi olduğu Domino Tekstil de önce makamında ziyaret etti ardından da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle fabrikada çalışan 139 kadını ziyaret ederek tek tek kırmızı karanfil vererek kutlamada bulundular.

CHP’nin melekleri işçi kadınlarla omuz omuza

Haber: Kasım ŞAHİN

CHP’nin İl ve ilçe Kadın Kolları dur durak bilmiyorlar. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle dün güzel bir ziyaret gerçekleştiren CHP’nin meleklerine CHP İl Başkanı Kazım Karsu’da katılarak işçi kadınları çalışırken ziyaret edip güzel bir sürpriz yaptılar. CHP’lileri ilk olarak CHP eski milletvekili ve Domino Tekstil’in sahibi Umut Oran kapıda karşıladı. Oran ile CHP’liler güzel bir sohbetin ardından fabrikada çalışan kadın işçileri ziyaret ederek onların hem günlerini kutladılar hem de karanfil hediye ettiler.

Oran, kadının yerinin çok ayrı olduğunu belirterek, “Kadınlarımız dünyanın en zor işlerini bile yapabilecek kapasitede insanlar. Onların yeri benim için hep ayrı değerdir. Bende şahsım adıma başka çalışan personelimin bu önemli ve değerli gününü kutluyorum” dedi.

CHP’liler birlikte fabrikada çalışan kadın işçileri ziyaret eden Umut Oran, tek tek kadın işçilerini tebrik etti. Bu anlamlı günde çalışan kadınları iş yerinde ziyaret etmenin daha da anlamlı olduğunu dile getiren CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın; “Kadınlar her işte ne kadar çok başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldular. Büyük fabrikalarda bile kadınların başarı göstermesi bizleri onurlandırmaktadır. Bizlerde onları iş başında ziyaret ederek onların yanında olduklarını göstermek istedik” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2016, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128