CHP’ye taze kan

Cumhuriyet Halk Partisi Yeniçağa İlçe Başkanı Birol Gürel’in istifası ile boşalan koltuğa yıllarca partiye sayısız hizmetleri olmuş Hakan Karamanoğlu getirildi.

  CHP’ye taze kan

Haber: BMA

Cumhuriyet Halk Partisi Yeniçağa ilçe teşkilatına senelerce hizmet veren efsanevi başkan Birol Gürel’in istifası ile boşalan Yeniçağa İlçe Teşkilat Başkanlığı’na Hakan Karamanoğlugetirildi.CHP Yeniçağa İlçe Başkanı Birol Gürel’in istifası ile bayrağı devralan Hakan Karamanoğlu “Yıllarca Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında gururla çeşitli görevlerde yer aldım. Birol beyin istifasıyla Kazım Başkanım beni bu göreve layık gördü. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzde yaklaşan yerel seçimler var. Yeniçağamız ve Bolumuz için bu süreçte özveriyle çalışacağız” dedi.

Rozeti bizzat Karsu taktı

Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Yeniçağa İlçe Teşkilatına, yıllarca Köy Hizmetleri ve İl Özel İdaresi bünyesinde mühendis olarak hizmet verip emekli olan Adnan Güngör dahil oldu. CHP  İl Başkanı Kazım Karsu tarafından bizzat rozeti takılan Adnan Güngör “Yıllarca Köy Hizmetleri ve İl Özel İdaresi bünyesinde ilimizin yaklaşık tüm köylerinde özveriyle çalışıp ve emekli oldum. Bundan böyle halka hizmete büyük onur duyarak katıldığım Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında devam edeceğim. Kazım Başkanıma rozetimi takarak beni onurlandırdığı için teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu ise “Yıllarca devlet memuru olarak canla başla halka hizmet eden Adnan Bey’in bundan sonra hizmetlerine partimiz çatısı altında devam etmek istemesinden onur duyduk. Kendisine bundan sonra ki çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah kendisini Cumhuriyet Halk Partisi’nden il genel meclisi üyesi olarak  görmeyi istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129