Çıngı Öymen’le görüştü

CHP Bolu Belediye Başkanı Aday Adayı Cahit Çıngı CHP eski genel başkanlarından gazeteci Altan Öymen’i Doğan Media Center’da bulunan ofisinde ziyaret etti.     CHP Bolu Belediye Başkanı Aday Adayı Cahit...

Çıngı Öymen’le görüştü

CHP Bolu Belediye Başkanı Aday Adayı Cahit Çıngı CHP eski genel başkanlarından gazeteci Altan Öymen’i Doğan Media Center’da bulunan ofisinde ziyaret etti.

 

 

CHP Bolu Belediye Başkanı Aday Adayı Cahit Çıngı gerçekleştirdiği İstanbul ziyaretinde eski CHP Genel Başkanlarından Altan Öymen ile görüştü. Altan Öymen’i Doğan Media Center’da bulunan ofisinde ziyaret eden Çıngı, Türkiye’nin genel siyasi konuları, iç ve dış politikalar konusunda genel bir siyasi ufuk turu yaparak görüşlerini aldıklarını belirtti. Özellikle Parti Okulunun çalışmaları hakkında detaylı bilgi alan Altan Öymen, Bolu'da da vatandaşla iç içe yapılan çalışmaların başarıyı getireceğini belirtti. Grup ayrıca deprem dönemindeki Bolu ile ilgili anıları paylaştı. Çıngı saha sonrasında CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve önceki dönem Şişli İlçe Başkanlarından Muammer Keskin ile bir araya gelerek parti çalışmalarıyla ilgili olarak görüştü. Çıngı Bolu ve İstanbul'daki yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER