Çirkin saldırı…

Bolu’da bu çirkin siyasi saldırı hiç mi hiç yakışmadı. MHP Bolu 2’inci sıra milletvekili adayı Kader Garipoğlu’nun seçim gezilerinde kullandığı aracı kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çirkin bir saldırıya maruz kaldı.

 Çirkin saldırı…

Haber: Kasım ŞAHİN

Seçim gazileri için kullanılan araca yapılan çirkin saldırı olayı dün gece meydana geldi. MHP Bolu Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, seçim çalışmalarından yorgun döndüğü dün gece aracını ikametinin önüne çekerek, dinlenmeye çekildi. Gece yarısı kimliği belli olmayan kişi ve kişiler önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin fotoğrafının ve ardından da Garipoğlu’nun fotoğrafının yüzü ile MHP’nin 3 Hilal fotoğrafı kesici bir aletle çizildi.

Olayı sabah fark eden Garipoğlu, büyük şok yaşarken, “Bu çirkin saldırıyı nefretle kınıyorum. Bizler temiz siyaset için ve Türkiye’nin geleceği için çalışma içersindeyiz. MHP’nin Bolu’da şahlanışı birilerini huzursuz etmek anlaşılan. Bu tü siyasi çirkin saldırılar bizi davamızdan vazgeçiremez. Şimdi daha da güçlü ve daha da istikrarlı bir şekilde Bolu halkının ayağına kadar gideceğiz. Bu çirkin saldırı asla davamızdan bizleri geri çeviremez. Konuyu adli makamlara bildirdik ve bu işi yapan kişinin bir an önce yakalanıp, bu işi neden yaptığını açıklamasını bekliyoruz” diye konuştu.  


Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2015, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
TENGRİ
TENGRİ - 6 yıl Önce

yürekleri varsa biz yaptık desinler. bu küçük saldırılar bizi daha da güçlendirir. yaşasın milliyetçi türkiye!

SIRADAKİ HABER

banner128