ÇOCUĞUM NEREDE NAZAN?

Dün Bolu Adliyesi Ağır Ceza Mahkemesinde görülen bir dava ahlaksızlığın hangi boyutlara geldiğini bir kez daha gösterdi. Evli olmasına rağmen Emin Ş. İle yaşadığı yasak ilişkiden de bir çocuk sahibi olan Nazan E., kocasının nüfusuna kaydettirdiği bu çocuğu yetiştirme yurduna verdi.

ÇOCUĞUM NEREDE NAZAN?

HABER: FARUK ÇİDEM

Dün Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen bir dava ahlaksızlıkların hangi boyutlarda yaşandığını bir kez daha gözler önüne serdi. Zor kullanılarak kaçırıldığı iddiasıyla Emin Ş., hakkında davacı olan Nazan E. isimli kadın mahkemeye katılmazken , tanık olarak mahkemede dinlenen Fatma T. adındaki komşusunun anlattıkları akıllara durgunluk verecek cinstendi.

Nazan E.’nin yaşadıklarının bir kısmına şahit olduğunu ve aynı zamanda komşusu olduğu için zaman zaman kendisine dair bir şeyler anlattığını söyleyen Fatma T., Nazan E.’nin zorla kaçırılmadığını, arabaya kendi isteğiyle bindiğini söyledi.

10 YILDIR İLİŞKİLERİ VARMIŞ

Nazan E.’nin kendisini kaçırdığını iddia ettiği Emin Ş. ile ilişkisi olduğunu daha önce bildiğini söyleyen Fatma T.  olayı şöyle anlattı; “Komşum olan Nazan E. bana “birlikte Adapazarı’na gidelim, kızımın psikolojisi bozulmuş,  ablamın yanında kalıyormuş” dedi. Bende kendisini kırmayarak tamam gidelim dedim. Nazan’ın tanıdığı bir taksi ile Adapazarı’na gitmek için yola çıktık. Akyazı yakınlarına geldiğimizde Nazan bir evi göstererek “burası Emin Ş.’nin evi” dedi. Ben de daha önce ilişki yaşadıklarını bildiğim için kendisine kızdım ve ‘niye bu evin önünden geçiyoruz’ dedim.

TAKİP EDİLDİK

Adapazarı’na giderken bir aracın bizi takip ettiğini anladım. Bizi götüren aracın şoförü o aracı görünce çıkmaz bir sokağa girdi. Takip eden araç bize yaklaşınca şoför durdu. Diğer araçtan inen Emin Ş., Nazan’ın yanına gelerek “çocuğum nerede Nazan”, “çocuğumu görmek istiyorum” dedi. Bunun üzerine Nazan bağırmaya başladı. Emin ona bağırmamasını kendi arabasına binmesini söyledi. Nazan da herhangi bir zorluk çıkarmadan Emin’in arabasına bindi.

ÇOCUK EVLATLIK VERİLMİŞ

Nazan E’, Mustafa ile evli olmasına rağmen Emin Ş’den de bir çocuk sahibi olmuş. Çocuğu da Mustafa’nın nüfusuna kaydettirmiş. Yurda verilen çocuk ise evlatlık olarak başka bir aile tarafından alınmış.

Tanık olarak dinlenen Fatma T.’nin bu anlattıklarından sonra kendisine sorulan “Mustafa bütün bunları neden kabul etmiş” sorusuna ise şöyle cevap verdi; “Nazan belalı birisi. Daha önce Mustafa’yı bıçaklamış. Evlilikleri sadece kağıt üzerinde ve senelerdir de ayrı yaşıyorlar ama Mustafa korktuğu için Nazan’dan ayrılamıyor.”

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128