Çocuklar çağırdı vali onları kırmadı

Sosyal medya aracılığı ile Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'nı okullarına çağıran Bolu Anadolu Lisesi öğrencilerinin isteği yerine geldi. 11. sınıf öğrencilerinin çağrısı üzerine okula giden Vali Zahteroğulları, öğrencilerle hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Çocuklar çağırdı vali onları kırmadı
Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, sosyal medya aracı twitter üzerinden kendilerini okullarına çağıran Bolu Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencilerinin isteğini kırmayarak okula gitti ve onlarla bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlunun da olduğu ziyarette Vali Zahteroğulları öğrencilerle hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Konunun kar yağışı okul tatili ve sınavlar olduğu buluşmada Vali Zahteroğulları öğrencilere, "Sizler asla sızlanmayın, derslerinize konsantre olun. Yarıyıl geldi ve bir çok sınavınız var. Çok tatil olursa sınavlarınızda başarısız olursunuz. Yapacağınız bir fazladan soru sizleri binlerce kişinin önüne geçirir ya da yapamayacağınız bir soru sizleri binlerce kişinin arkasında bırakır. Sizin sağlığınızı asla tehlikeye atmayız. Tatil gerektirecek bir durum varsa okullarımızı tatil ederiz. Her gün hatta gece yarıları bile tüm mesai arkadaşlarımızla bu konuları istişare ediyoruz. Milli Eğitim Müdürümüzden, okul müdürlerimizden servis şoförlerine kadar herkesle görüşüyoruz.  Ayrıca burada sizlerle sohbet etmek de güzeldi. Sizlerin fikirlerine de her zaman değer veririm ki ileriki dönemde bazı projelerde sosyal medya üzerinden fikirlerinizi de alacağım" şeklinde konuştu.

Vali Ahmet Zahteroğulları öğrencilere ziyaretinin sonunda ise onlarla hatıra fotoğrafı çektirerek, meteorolojik veriler göz önüne alınarak 7 Ocak Çarşamba günü okulların 1 gün süre ile tatil edildiğini duyurdu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128