Çok sayıda uyuşturucu taciri yakalandı

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, il merkezinde iki günlük geniş çaplı operasyon düzenledi. Yapılan operasyonlarda, İstanbul ilinden Bolu’ya gelerek gençleri zehirlemeye çalışan bir şebeke çökertildi.

Çok sayıda uyuşturucu taciri yakalandı

Haber: Kasım ŞAHİN

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün deneyimli ve başarılı ekipleri, güzel bir başarıya daha imza attı. Uyuşturucu madde ticareti, kullanımı ve aracılığın engellenmesine yönelik olarak 2 gün yapılan çalışmalarda;

Borazanlar Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarı üzerinde durumundan şüphelenilen  E.G.(33) ve F.Y.(36) isimli şahıslara Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak-Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan işlem yapılmış, şahıslar ile birlikte 99 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

 

Yine yapılan çalışmalarda, İstanbul ilinden uyuşturucu madde getirileceği yönünde alınan ihbar sonucu S.C.(20)isimli şahıs hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan, Ş.Ş.(19)-  İ.T.(22)- E.A.(22)- F.Ş.(33)- F.Ç.(22) isimli şahıslar hakkındaKullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak-Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan şüpheli olarak ifadeleri alınmış, şahıslar ile birlikte;-Daralı ağırlığı 13,96 gram gelen Sentetik Kannobinoid (Bonzai) maddesi ele geçirildi.

 

Ayrıca Yaşı küçük R.K.(15) isimli şahıs Çocuk Şube Müdürlüğüne işlem yapılmak üzere teslim edildi. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Müdürlüğümüz görevlilerince suç ve suçlularla mücadelemiz aralıksız devam etmekle birlikte, vatandaşlarımızdan gelen öneri, şikâyet ve ihbarlar gecikmeksizin değerlendirmeye alınmaktadır” denildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER