Coşku tavan yaptı

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından hazırlanan ‘Türk Halk Müziği’ konseri yoğun katılımla gerçekleşti.  Çalışmalarını Şef...

Coşku tavan yaptı

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından hazırlanan ‘Türk Halk Müziği’ konseri yoğun katılımla gerçekleşti.

 Çalışmalarını Şef Raif Kırlıoğlu yönetiminde sürdüren Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından gerçekleştirilen ‘Türk Halk Müziği’ konseri Bolululardan yoğun ilgi gördü. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilen konserde sanatçılar dinleyenlerden büyük alkış aldı. Birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği konserde vatandaşlar zaman zaman da alkış tutarak sanatçılara eşlik etti. Daha sonra katılımcılara bir sürpriz yapan sanatçılar, konseri Bolu oyun havaları eşliğinde sahnede oynayarak bitirdi. Konserin sona ermesinin ardından sahneye davet edilen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türk Halk Müziği Topluluğu Şefi Raif Kırlıoğlu’na çiçek verdikten sonra bir konuşma yaptı. Yılmaz konuşmasında şu ifadelere yer verdi:“Böyle birbiriyle uyum içerisinde bir ekibi oluşturmak ve bu ekipte uzun süre çalışmak çok kolay bir iş değil. Bolu’da bu tür faaliyetler hep sürecek ve bizde bu tür faaliyetler için burasını güzelleştirdik. İnşallah hoşça vakit geçirecek daha çok zamanlarımız olacaktır. Biz her zaman sizler için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bizlere böylesine hoş bir gece yaşattıkları için Türk Halk Müziği Topluluğumuzun bütün sanatçılarına da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128