COŞKUNYÜREK: “MİLLİ İRADE BAYRAMI’NI HEP BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek çalışmalarını sürdüren Ak Parti Bolu İl Teşkilatı, Bolu Pazarı’nda esnaf ve vatandaş ziyareti ile devam etti. Halktan büyük destek gördüklerini ifade eden Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, “Başbakanımızı haftaya bugün Cumhurbaşkanı; Devlet Başkanı olarak göreceğiz. Ve inşallah o gün ‘Milli İrade Bayramı’nı hep birlikte kutlayacağız” diye konuştu

 COŞKUNYÜREK: “MİLLİ İRADE BAYRAMI’NI HEP BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ”

14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşen çalışmalara Ak Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile beraberindeki Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve çok sayıda partili katıldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği çalışmada, siyasiler esnafları tek tek ziyaret ederek, 10 Ağustos’ta yapılacak tarihi Cumhurbaşkanlığı seçimi için Ak Parti Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Yoğun geçen çalışmalar hakkında bilgi veren İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek,  teşkilatlar olarak çalışmalara son ana kadar devam edeceklerini söyledi.

Halktan büyük destek gördüklerini ifade eden Coşkunyürek; “Seçim çalışmaları kapsamında bugün Pazaryeri’nde halkımız ve Pazar esnafımız ile bir araya geldik. Güzel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bolulu hemşerilerimizin Pazar günün gerçekleşecek seçimlerde Sayın Başbakanımızın arkasında durduğunu bizlere ifade ediyorlar. Bunu görmek bizler için bir onur ve gurur vesilesi.

“HAFTAYA BUGÜN CUMHURBAŞKANI; DEVLET BAŞKANI OLARAK GÖRECEĞİMİZ”

“Büyük bir oy oran ile Bolu halkımız Sayın Başbakanımıza destek verecek ve adayımız ilk turda seçilecek. Bundan eminiz, bunu alanda görüyoruz. Karşılaştığımız insanımız Sayın Başbakanımıza dualar ediyor ve her zaman onun arkasından yürüyeceklerini ifade ediyor. Bu da bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Başbakanımızı haftaya bugün Cumhurbaşkanı; Devlet Başkanı olarak göreceğiz. Ve inşallah o gün ‘Milli İrade Bayramı’nı hep birlikte kutlayacağız.

“BU SEÇİMLER ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Tekrar vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum; mutlaka sandığa giderek oylarını kullanmalılar. Benim oyumla bir şey olmaz demesinler. Değerli halkımızdan bir oyun bile çok kıymetli olduğunun bilinciyle yaylada da olsa, köyde de olsa mutlaka oylarını kullanmalarını istirham ediyorum. Çünkü bu seçimler ülkemizin geleceği için çok önemli. İnşallah önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren yeni bir dönem başlayacak.  Mevla’m şimdiden hayırlı uğurlu eylesin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2014, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124