COŞKUNYÜREK: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar“

Bolu İl Özel İdaresi, AK Partili siyasilerin girişimleriyle "ekstra" ayrılan kaynak sayesinde 5 Milyon TL'ye satın aldığı 29 adet yeni iş makinesi ile araç filosunda devrim yaptı. AK Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi Bolu'da yapılmamış yol, içme suyu ile kanalizasyon problemi olan köy kalmayacağının sözünü verdiklerini ve bu sözün arkasında durduklarını belirterek, "Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dediğimiz gibi ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR" dedi.

 COŞKUNYÜREK: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar“

Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Bolu İl Özel İdaresi'nin 5 Milyon TL'ye satın aldığı 29 adet yeni iş makinesi ile araç filosunu güçlendirmesini değerlendirdi. Coşkunyürek,"ekstra kaynak" konusunda Ak Parti teşkilatlarının ve milletvekillerinin büyük çaba sarf ettiğini, Başbakan Davutoğlu ile bire bir gerçekleşen görüşmeler neticesinde ise Bolu'nun ilçelerinde ve köylerinde kullanılmak üzere İl Özel İdaresi kasasına 14 Milyon TL kazandırıldığını tekrarladı.

"AK PARTİ ASLA MİLLETİMİZİ YANILTMAMIŞTIR"

AK Parti'nin başarısının temelinde milletin kendilerine duyduğu "güven" olduğunu, asla yapamayacakları hiçbir sözü vermediklerini  belirten İl Başkanı Coşkunyürek, "Ülkemiz önemli bir seçim arifesindedir. Her seçimin sonucu ülke kaderi açısından şüphesiz çok önemlidir. Fakat bu seçimin sonucu birçok açıdan memleketin kaderini tayin edecektir. Kurulduğu 2001 yılından hemen sonra millet iradesini temsilen 2002 yılında iktidara gelen AK Parti, girdiği her seçimi temsil ettiği aziz milletimizin yükselen teveccühü ile zaferle sonuçlandırmıştır. Bu seçim başarısının temelinde milletimizin partimize duyduğu büyük güven ve itimat yatmaktadır. Çünkü AK Parti asla milletimizi yanıltmamıştır, yapamayacağı hiçbir sözü vermemiş ve verdiği her sözü yerine getirmiştir. Çünkü AK Parti'nin temel felsefesi millete verdiği sözün arkasında durmak ve ne pahasına olursa olsun, bedeli ne olursa olsun o sözün gereğini yerine getirmektir. Vatandaşımız bugün kesin olarak bilmektedir ki; ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR" dedi.

"EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Yerel seçimler öncesi AK Parti olarak Bolu halkına söz verdiklerini ve şuan o sözün arkasında durmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, "30 Mart 2014 yerel seçimlerinde size Bolu'da yapılmamış hiçbir yolun kalmayacağı sözünü vermiş, aynı zamanda da yol, içme suyu ve kanalizasyon problemini tüm ilimizde çözeceğimizi müjdelemiştik. İşte vermiş olduğumuz bu sözün arkasında durarak Bolu'muzda, tüm ilçeleriyle ve köyleriyle beraber yol, su, kanalizasyon problemini kökten çözmek için İl Özel İdaresine toplam değeri 5 Milyon Türk Lirası olan 29 adet muhtelif yeni iş makinesi ve araç kazandırdık. Bunlar artık Bolu İl Özel İdaresi'nin öz malıdır ve milletimizin hizmetindedir. Bolu'muza hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dediğimiz gibi ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR" şeklinde konuştu.

MUHALEFET MİLLETVEKİLİNE İNCE GÖNDERME

Açıklamasının devamında muhalefet milletvekili Tanju Özcan'a göndermede bulunan İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, açıklamasını şu ifadelerle sonlandırdı:

"Bugüne kadar AK Parti'nin gerek yerelde, gerekse genelde memleketimiz için yaptığı tüm hizmetleri görmezden gelen, daha da vahimi bu hizmetleri engellemek için her türlü yolu deneyen bir zihniyetin temsilcisinin Bolu için yapılan bu muazzam hizmeti takdir etmek zorunda kalması güzel bir gelişmedir. Çünkü ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR...

Bugüne kadar olduğu gibi yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizim sevdamız büyük Türkiye'dir. Bizim sevdamız güçlü, yeni Türkiye'dir. Bizim sevdamız yarınlarımız için 2023 vizyonunu gerçekleştirecek olan lider Türkiye'dir. Allah, milletimizin yar ve yardımcısı olsun."


Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2015, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu14
bolu14 - 5 yıl Önce

hakikaten yapıyorlar. sizin bakanlarınız bile hırsızlık yapıyor. sizlerde onları aklarsınız.

ahmet güler
ahmet güler - 5 yıl Önce

gardaş türk halkı kimin konuştuğunu kimin çaldığını gördü çok şükür 2 kepçe 4 kamyon almaylan yeni türkiye kuruluyorsa vay eski türkiyede giten çalınan aklanan parsellenen satılan yerlere ne oldu yapılanlar tarihemi gömüldü sanıyorsunuz onların sesabını soracaktır ne mutlu türküm diyen eski türk halkı 7 haziranda saygılar sevgiler olsun özgür türk halkına

ali aslan
ali aslan - 5 yıl Önce

neden bolu adliye sarayını 10 senedir yapamadınız sizi gidi palavracılar sizi bolu halkı sizi öğrendi artık kimseyi kandıramayacaksınız.

DOHTOR
DOHTOR - 5 yıl Önce

evet hastaneyi̇ kapatmayi bi̇le becerdi̇ni̇z.amatem yapacaklarmiş

emine aydın
emine aydın - 5 yıl Önce

onlar konuşur.akp hastane kapatır.boluya suriyelileri doldurur.amatem diye tutturur......

mevhibe ay
mevhibe ay - 5 yıl Önce

onlar konuşur,akp hastane kapatır tekel bayi açar.

SIRADAKİ HABER

banner128