Coşkunyürek'ten müthiş performans

21 Aralık'ta yapılan kongrede delegelerin desteği ile güven tazeleyen AK Parti Bolu İl Başkanı Coşkunyürek, Haziran ayında göreve geldiğinde Genel Merkez Teşkilat İl Performans Değerlendirme sisteminde 71’inci sırada olan Bolu'nun kısa süre içerisinde 50 ili geride bırakarak 21’inci sıraya yükseldiğini açıkladı.

 Coşkunyürek'ten müthiş performans

Haber Merkezi

TBMM'de 2 dönem milletvekili olarak görev aldıktan sonra Haziran'da Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Bolu il başkanlığına atanan Yüksel Coşkunyürek'in teşkilat içerisinde yarattığı olumlu hava meyvelerini vermeye başladı.

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen il kongresinin ardından düzenlenen teşekkür yemeğinde parti teşkilatları ile bir araya gelen  Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Bolu'nun son altı ay aylık periyotta teşkilat içi performansında büyük artış olduğunu ve Edirne'de gerçekleşen Ak Parti 100. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu tarafından kendisine iletildiğini söyledi.

AK Parti teşkilat performans sistemi sıralamasında Bolu'nun 6 ayda 50 ili geride bıraktığını ve 22'nci sıraya yükseldiğini dile getiren Coşkunyürek, "Ben göreve geldiğimde Bolu, teşkilat performans sıralamasında Türkiye genelinde 71'nci sıradaydı. Ama bu Edirne'deki son toplantıda, Rabbimize hamd olsun o teşkilat sıralamasında 21'inci sıraya yükseldik. Bu da sizin gayretiniz ve sizlerin çalışması. Bütün teşkilatlarımız üye çalışmalarını hızlandırdı. Yoğun bir üye çalışması faaliyetlerimiz var. Ev ziyaretlerimiz, esnaf ziyaretlerimiz ve yaptığımız bütün çalışmalar bu performans sisteminin içerisinde yer alıyor." diye konuştu.

HEDEF EN BAŞARILI İLK 10 İL ARASINA GİRMEK

Bunun büyük bir başarı olduğunu ve Bolu'nun en başarılı ilk on il arasına girmesi gerektiğini kaydeden tecrübeli siyasetçi,"Bu teşkilat daha üst sıraları hak ediyor.İnşallah bunu da birlikte gerçekleştireceğiz. Onun için yükümüz, sorumluluğumuz ağır. Önümüzdeki günler çalışmanın, birliğin beraberliğin ve kardeşliğin günleri. İnşallah bundan sonra her ay ilçelerimizdeki İlçe Danışma Meclisi Toplantılarını yapacağız. Yine İl Danışma toplantılarımız bu yüksek katılımla devam edecek. En son yaptığımız il danışma toplantısında 650'yi bulan katılım vardı. Bu, bugüne kadar yapılmış olan toplantılar için önemli bir rakamdır. Ben tüm teşkilatlarımı tebrik ediyorum. Bizler ne kadar diri olursak, bizler ne kadar iri olursak çalışmalarımız o kadar bereketli olacaktır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 18:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali bulut
ali bulut - 6 yıl Önce

abartmayin ne performansi ya bi̇r adli̇ye sarayini yapamayan bi̇r avuç zavalli bunlar eğer merhum i̇zzet baba bunlari görseydi̇ yüzleri̇ne tükürürdü.

hasan okurcan
hasan okurcan - 6 yıl Önce

ya bunlarda nasil bi̇r yüz var bi̇r adli̇ye yatirimini bolu ya yapamadilar mi̇lleti̇n yüzüne nasil bakiyorlar.

mustafa duran
mustafa duran - 6 yıl Önce

si̇zi̇n beceri̇ksi̇zli̇ği̇ni̇z yüzünden adli̇ye çalişanlari zor şartlarda ufacik adli̇ye bi̇nasinda çalişiyor seçi̇mde yüzleşeceği̇z si̇zi̇nle.

kamil
kamil - 6 yıl Önce

sayın başkan, bolu halkı sizinledir.duaları sizinledir.başarılarınızın devamını diliyoruz.bolumuz için yaptığınız hizmetlerde başarılar.

SIRADAKİ HABER

banner128