Cübbeli Hoca Yedigöllere hayran kaldı

Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü ailesiyle birlikte ilimize gelerek tabiatın tadını çıkarttı. Cübbeli Ahmet Hoca, Yedigöller'in güzelliği karşısında adeta büyülendi.

Cübbeli Hoca Yedigöllere hayran kaldı

Haber; Ceylan BEYKOZ

Ailecek Bolu’ya gelen Cübbeli Ahmet Hoca, Bolu’lu damadı Esat Palazoğlu tarafından ilk olarak Karaçayır Mahallesi’nde bulunan Palazoglu Ailesi’nin baba ocağını ziyaret etti, yemek yedi. Daha sonra Yedigöller Milli Parki’nı ziyaret etti. Geceyi de Gölcük Milli Parkı’ndaki misafirhanede geçirdiği öğrenildi. Bolu’da ailesiyle birlikte dinlenen Cübbeli Ahmet Hoca Pazartesi günü saat 16.00 da ise rahmetli dünürü Yekta Palazoglu’nun da kabrinin bulunduğu Tokadi Hayrettin Hz’lerinin türbesinde yeni yapılacak Külliye inşaatı ile ilgili incelemelerde bulunacak, aşevinde yemek yiyecek ve burada sevenleriyle buluşacak.

Cübbeli Ahmet Hocanın Bolu’da bir dizi özel görüşmeler yapacağı da gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 15:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
tespitçi
tespitçi - 4 yıl Önce

türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat,medeniyet tarikatıdır.." m.k. atatürk. memleket iktidar sahipleri tarafından tarikatlara, şeyhlere peşkeş çekilmiş durumdadır. unutulmamalıdır ki bu memleketin ilericileri din-sermaye düzenini bozacak halkı kandıran sarıklı-cübbeli 'hoca' bozuntularını def edecektir.

SIRADAKİ HABER