CUMARTESİ GÜNÜ KAR GELİYOR

Bolu’da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle birlikte kendini gösteren güneşi gören vatandaşlar parklara koştu. Kimi vatandaşlar ise sıcak güneşin altında banklarda oturarak kemiklerini ısıtmaya çalıştılar.

CUMARTESİ GÜNÜ KAR GELİYOR

HABER: KASIM ŞAHİN

Bolu’da dün kendini gösteren güneş ısının 14 dereceye kadar çıkmasına neden oldu. Güneşi gören aileler kendilerini parklara atarken, bazı aileler ise banklarda oturarak kemiklerini ısıtmaya çalıştılar. Ne var ki bu güneşli havalar Cumartesi  günü karlı havaya dönüşecek.

Meteoroloji yetkililerinden edinilen bilgilere göre Bolu’da hava  bu gün, Perşembe ve Cuma günü de güneşli geçecek ve ısı Perşembe günü 14 derece, Cuma günü ise 12 dereceye düşecek. Ne var ki 3 gün boyunca güneşi gören vatandaşlar bir nebze ısınma imkanı bulurken ilimizde Cumartesi günü yine kar yağışı olacak.

Cumartesi günü en yüksek sıcaklık 2 derece olması beklenirken en düşük sıcaklık ise eksi 1 dereceye Cuma güne de en yüksek sıcaklık 2, en düşük sıcaklık da eksi 4 derece civarında olacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128