Cumhuriyet Bayramını Coşkuyla Kutladık

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 89’uncu yılı Hükümet Meydanı’nda yapılan programla büyük bir coşku içinde kutlandı. Törene Vali İbrahim Özçimen, Garnizon Komutan Vekili Topçu Kurmay...

Cumhuriyet Bayramını Coşkuyla Kutladık

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 89’uncu yılı Hükümet Meydanı’nda yapılan programla büyük bir coşku içinde kutlandı.

Törene Vali İbrahim Özçimen, Garnizon Komutan Vekili Topçu Kurmay Albay Yaşar Öztürk, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İlimiz Protokolü, öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Hükümet Meydanı’nda yapılan tören, Vali İbrahim Özçimen, Garnizon Komutan Vekili Topçu Kurmay Albay Yaşar Öztürk ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından törene katılanların ve vatandaşların bayramını kutlaması ile başladı.

Daha sonra Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ve Gazipaşa Ortaokulu öğrencileri tarafından protokole saygı buketi verilmesinin ardından Belediye Bandosu eşliğinde İstiklal Marşı okundu.

Vali İbrahim Özçimen’in konuşmasının ardından Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Öğrencisi Elif Gökmen Gazipaşa Ortaokulu öğrencisi Melike Dekmirci tarafından günün anlam ve önemini belirten şiirler okundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi tarafından halkoyunları gösterisinin sunulmasının ardından Belediye Bandosu eşliğinde tören geçişi yapıldı.

Tören geçişine Bayraklar ve flamaların öncülüğünde İzci grupları, Okullar, Tören kıtası, Muharip Gaziler, kurum, kuruluş, meslek odaları ve dernekler katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124