Cumhuriyet Kadınlarından Yılbaşı balosu

Cumhuriyet Kadınları Bolu Şube Başkanı Sündüs Çalıkoğlu, dernek üyeleri ve Ankara’dan gelen özel misafirler Bolu Köroğlu Otel’de bir araya gelerek erken yılbaşı eğlencesi yaptılar.

 Cumhuriyet Kadınlarından Yılbaşı balosu

Haber: Semih BAYKAL

Her sene geleneksel hale getirilen Yılbaşı Gecesi eğlencesi yine erken gerçekleştirildi. Köroğlu Otel’de gerçekleştirilen geceye Hasanoğlun Mezunları Derneğine üye yaklaşık 20 kişilik bir grupta katıldı. Cumhuriyet Kadınları Bolu Şube Başkanı Sündüs Çalıkoğlu, yılbaşı kutlaması yemeğinin her yıl geleneksel olarak yapıldığını belirterek, “Yılbaşı eğlencesi ve dayanışma gecemizi erken kutlamamızın tek amacı her bir üyemizin yılbaşı gecesi aileleriyle birlikte geçirmesi içindir. Bu yıl Ankara’dan gelen konuklarımızı da ağırladık” diye konuştu.

Dernek olarak bir takım yeni projelerin geliştirildiğini de değinen Çalıkoğlu, “Dernek binamızda bir çeşit yeni etkinlikler ve faaliyetler içersindeyiz. Derneğimize gelir getirmek için çeşitli çalışmalar içersindeyiz. Yakın zamanda bu etkinliklerimizi basına ve kamuoyuna duyuracağız. Cumhuriyet Kadınları Bolu Şube olarak tüm Bolu halkının ve tüm vatandaşların yeni yılını kutlarız” diye konuştu.    

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 18:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

bu cumhuriyet (tuzu kuru) bayanları yılbaşı eğlebcesş yapacaklarına kenar mahlllerindeki fafir fukarayı ziyaret etselerdi cumhuriyeti anlam ve önemini birazda onlar anlarlardı.

SIRADAKİ HABER

banner128