Cumhuriyet Parkı önünde Cumhuriyet eylemi

Bolu Cumhuriyet Kadınları Derneği, CHP Bolu Kadın Kolları, Eğitim – Sen, Cumhuriyet Gazetesi’nin yazarları ve genel yayın yönetmeni Murat Sabuncu’nun göz altına alınmasına tepki olarak eylem yaptılar. Eyleme katılanlar manşetinde “Teslim olmayacağız” başlıklı Cumhuriyet Gazetesini sesiz bir şekilde okuyarak mesaj verdiler.

Cumhuriyet Parkı önünde Cumhuriyet eylemi

HABER: KASIM ŞAHİN

Cumhuriyet Parkı önünde toplanan yaklaşık 50 kişi Cumhuriyet Gazetesine yönelik göz altıları Cumhuriyet Gazetesi okuyarak protesto ettiler Eylemin sesiz olmasına rağmen Cumhuriyet Kadınları Derneği Bolu Şube Başkanı Güllü Yaman ile CHP Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz; “Cumhuriyet Susarsa Türkiye Susar” diye konuştular.

Soğuk ve kar yağışına rağmen Cumhuriyet Parkı önünde bir araya gelen Cumhuriyet sever vatandaşlar, Bolulu vatandaşların da konuya sessiz kalmadıklarını yaptıkları bu eylemle göstermiş oldular.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2016, 15:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
abla
abla - 4 yıl Önce

kimisi bu gazeteyi ilk defa görmüs gibi inceliyor
kadinlarda gazete arasinda renkli magazin sayfasi ariyor

AHMET
AHMET - 4 yıl Önce

park dedi̇ği̇n yer özgür olur burasi i̇se beledi̇yeni̇n verdi̇ği̇ yetki̇yle özgürlüğü kisitlanmiş özel bi̇r kafe...! cumhuri̇yet özgürlük demektir, buranin adini değişti̇rsi̇nler lütfen. burasi adim adim ele geçiri̇lmi̇ş bi̇r yerdi̇r...

SIRADAKİ HABER

banner128