“Daha yaşanabilir bir kenti inşa ediyoruz “

Bu haftaki Cuma namazını Dodurga Mahallesi Hacı Mahmut Ericek Camisi’nde kılan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, namaz sonrası vatandaşlarla sohbet ederek yapımı tamamlanan mahalle sosyal tesisinde de incelemelerde bulundu.   Her...

“Daha yaşanabilir bir kenti inşa ediyoruz “

Bu haftaki Cuma namazını Dodurga Mahallesi Hacı Mahmut Ericek Camisi’nde kılan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, namaz sonrası vatandaşlarla sohbet ederek yapımı tamamlanan mahalle sosyal tesisinde de incelemelerde bulundu.

 

Her hafta Cuma namazını farklı camilerde kılarak namaz çıkışı vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu haftaki Cuma namazını Dodurga Mahallesi’nde bulunan Hacı Mahmut Ericek Camisi’nde kıldı. Yılmaz,  Cuma namazı sonrası mahalle halkının taleplerini dinleyerek, vatandaşların ücretsiz olarak arayabilecekleri 444 2658 nolu hattan da şikâyetlerini bildirebileceklerini belirtti. Başkan Yılmaz, “Bu hattan şikâyetleriniz mutlaka sonuçlanacaktır. Eğer sonuçlanmazsa sistemde görebiliyoruz. Eğer sizlere dönüş olmamış ve sonuca ulaştırılmayan bir şikâyetiniz varsa onların takibini de yapıyor ve sonuca ulaştırmak için çalışıyoruz.” dedi. Başkan Yılmaz ayrıca Belediye çalışmalarından da bahsederek; “Bolu’yu daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışıyoruz ve çalışmaların adım adım bittiğini hepiniz görüyorsunuz. Bizim niyetimiz iyi ve sizlerin bunu bilmesi bizler için yeterli.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128