Darüşşafaka Narven’de

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Sayın Ahmet Baysal, Darüşşafaka Yakacık Rezidans sakinlerini Türkiye’nin ilk Termal Sağlık Kasabası Narven’de ağırladı. Huzurevi sakinleri Narven’de doğa ile iç içe keyifli bir gün geçirdi.

Darüşşafaka Narven’de
Haber: Aysun BEYKOZ

Türkiye’de ilk kez bağış sistemiyle hayata geçirilen Darüşşafaka Rezidansları’nın ilki olan Yakacık Rezidans’ın sakinleri, Sayın Ahmet Baysal'ın konuğu olarak Bolu'ya geldi. Misafirlerini Narven Termal Sağlık Kasabası’nda ağırlayan Baysal,  huzurevi sakinleriyle tesisi gezdi. Huzurevi sakinlerini karşılayan Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkcı ve Genel Müdür Yrd. Recep Aydoğan, konuklarla çay eşliğinde sohbet etti ve misafirlere karanfil dağıttı.

Darüşşafaka Yakacık Rezidans sakinlerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını dile getiren Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkcı, “Darüşşafaka, eğitim alanında üstlendiği öncü rolünü ileri yaş bakımında da üstlenerek Darüşşafaka Rezidansları’nı oluşturdu. İleri yaştaki kişilere her türlü kaygıdan uzak, güvenli, huzurlu, sağlıklı bir hayat geçirme olanağı sunuyor. Bugün Narven’e gelen Darüşşafaka Yakacık Rezidans sakinleriyle bizler de tanışma ve sohbet etme imkanı bulduk. Birlikte vakit geçirmekten büyük bir keyif aldık” dedi. 

Yurtdışında birçok termal deneyimi yaşamış olan konuklar, Türkiye’nin ilk Termal Sağlık Kasabası Narven’e hayran kaldıklarını ve yurtdışında bile bu kadar iyi bir termal tesis görmediklerini belirtti.


Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128