Davarcıoğlu tam puan verdi

2012 yılı ilk dönem BSM-Fotoğraf Atölye Sergisi açıldı.Sergiyi gezen Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu BSM-Fotoğraf Topluluğu üyelerinin bu yıl özellikle Yedigöller ve Mudurnu gezilerinde çektikleri...

Davarcıoğlu tam puan verdi

2012 yılı ilk dönem BSM-Fotoğraf Atölye Sergisi açıldı.Sergiyi gezen Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu BSM-Fotoğraf Topluluğu üyelerinin bu yıl özellikle Yedigöller ve Mudurnu gezilerinde çektikleri fotoğrafların, Bolu’nun bu sanat dalında geldiği aşamayı belgelemesi açısından önemli olduğunu söyledi.

 

2012 yılı ilk dönem BSM-Fotoğraf Atölye Sergisi açıldı. Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde açılışı yapılan sergiye Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu ve çok sayıda davetli katıldı.Sergi açılışı öncesi kısa bir konuşma yapan Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu, sergide yer alan birbirinden güzel fotoğrafları çeken atölye üyelerini kutlayarak, açılan serginin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu da, sergilenen eserleri çok beğendiğini belirterek, Belediye olarak Bolu’daki kültürel ve sanatsal faaliyetlere ellerinden geldiğince destek olduklarını, BSM’de 3 yıl önce başlayan “Fotoğraf Sanatı” çalışmalarını da yakından takip ettiklerini ve çok başarılı bulduklarını söyledi. Davarcıoğlu, BSM-Fotoğraf Topluluğu üyelerinin bu yıl özellikle Yedigöller ve Mudurnu gezilerinde çektikleri fotoğrafların, Bolu’nun bu sanat dalında geldiği aşamayı belgelemesi açısından önemli olduğunu da ifade etti. Konuşmaların ardından serginin açılışı gerçekleşti.  Sergide yer alan, çoğunluğu “Yedigöller ve Mudurnu” ya ait 56 adet fotoğraf, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Sanatseverler açılışı yapılan sergiyi 30 Aralık 2012 Pazar günü mesai bitimine kadar, Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde gezilebilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128