Davutoğlu’na “üçlü” Ziyaret

Bolulu genç işadamı Muhittin Palazoğlu, Türkiye’nin en yetenekli futbolcusu Arda Turan ve Tv8’in patronu, televizyonun altın çocuğu Acun Ilıcalı ile birlikte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Davutoğlu’na “üçlü” Ziyaret
Haber Merkezi

Geçtiğimiz hafta Ak Parti il kongresi sebebiyle Bolu’yu ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, Muhittin Palazoğlu'nun yemek daveti ile Belediye ve Valilik programını iptal etmiş, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç,  Ali Babacan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu, Haluk İpek ve beraberindeki heyetle birlikte vaktinin büyük bir kısmını Tokad-i Hayreddin Türbesi’nde Muhittin Palazoğlu’nun vermiş olduğu  akşam yemeğinde geçirmişti.

 Bolu 1 haftadır bu konu ile meşgul olmuş durumdayken, köşe yazarları hala daha bu konuyu ele alıyorlarken,  konu ile ilgili fikri olan olmayan kişiler hala bu durumu tartışıyorlarken, işadamı  Palazoğlu’nun bugün sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraf Bolu gündemini tekrardan alt üst etti.

 Başbakan Ahmet Davutoğlu, bu sefer ev sahibi olarak, Muhittin Palazoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti. Daha üzerinden 1 hafta bile geçmeden, bir anlamda Başbakan’a iade-i ziyaret olarak da kabul edilebilecek bu görüşme futbol dünyası üzerine çeşitli sohbetler, Türkiye’nin spor alanındaki gidişatı gibi konular ekseninde gerçekleşti.

 Arda Turan ile dostluğu sosyal medyada paylaştığı fotoğraflardan bilinen, İspanya ziyaretlerinde her seferinde Arda Turan ile görüntülenen Palazoğlu, bu sefer Arda Turan ve Acun Ilıcalı ile birlikte Ankara'da resmi konutta Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ziyarette görüntülendi. 

 Ziyarette, Arda Turan ve Acun Ilıcalı olunca, haliyle gündem başlığı "futbol" oldu. Gençliğinde futbol oynadığını ifade eden Başbakan Davutoğlu, ziyaret sırasında hayli neşeli görünüyordu. Başbakanlık resmi konutunda gerçekleşen ziyarette Davutoğlu’nun gençliğinde futbol oynadığını belirtmesi ve futbola ilişkin anılarını anlatması salondakiler tarafından neşeyle karşılandı. Hatta önümüzdeki günlerde Davutoglu'nun da katılacağı bir hali saha maçı için kendisinden söz alindi. Bu maça Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılması bekleniyor. 

Arda Turan’ın Başbakan’a imzalı formasını hediye ettiği ziyarette Davutoğlu,  Arda’ya "Kendisiyle barışık olan birisi her yerde gurbeti aşar. Hepimiz bu dünyada garibiz” diyerek İspanya’daki futbol hayatının başarılı bir şekilde devam etmesini dilediğini de belirtti. Ziyaret sonrası gerçekleştirilen fotoğraf çekiminde ise katılımcıların ve Bolulu işadamı Muhittin Palazoglu'nun neşeli halleri objektiflerden kaçmadı.

 AdStation Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu ’nun son 10 günde Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile gerçekleşen dikkat çekici programı şu şekilde oldu;

-          13 Aralık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı İstanbul’da misafir etti.

-          21 Aralık Başbakan Davutoğlu’nu Bolu Tokadi Hayreddin Türbesinde misafir etti.

-          26 Aralık Başbakan Davutoğlu’nu, Arda Turan ve Acun Ilıcalı ile beraber Ankara’da Başbakanlık Resmi Konutu’nda ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128