DemirDöküm yenilenen yüzünü tanıttı

Türkiye’nin ısıtma soğutma sektöründeki lider markası DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili servislerini kurumsal bir çatı altında toplamaya devam ediyor.   Kurumsal...

DemirDöküm yenilenen  yüzünü tanıttı

Türkiye’nin ısıtma soğutma sektöründeki lider markası DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili servislerini kurumsal bir çatı altında toplamaya devam ediyor.

 

Kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık veren DemirDöküm, Bolu yetkili satıcısı Sezon Mühendisliğin yenilenen yüzünü 4 Ekim Perşembe günü yapılan bir törenle halka tanıttı. Açılışa, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Vaillant Group Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, DemirDöküm Satış ve Pazarlama Müdürü Ufuk Atan ve bölge halkı katıldı. Törende bir konuşma yapan Christoph M. Grosser; kaliteli ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirdiklerini ifade ederek, DemirDöküm’de önemli ve büyük değişimler yaşandığını, kurumsal kimlik çalışmalarınınsa bu değişimin görünen yüzü olduğunu belirtti. DemirDöküm’ün 58 yıldır gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında gösterdiği performansla büyük başarılara imza attığını ifade etti.Törende konuşma yapan Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila;  “DemirDöküm’deki değişim rüzgârından etkilenen yetkili servislerimiz yeni servis modelini yansıtan ve tüketicilere en iyi hizmeti verecek şekilde devam ediyor” dedi. DemirDöküm’ün Türkiye genelinde sektöründe en yaygın servis ağına sahip olduğunu belirten Babila, başarılı olmak için kaliteli ürünleri kaliteli servis anlayışıyla tüketicilere sunmanın şart olduğunu sözlerine ekledi. Açılışta konuşan DemirDöküm Satış ve Pazarlama Müdürü Ufuk Atan da, kurulduğu yıldan bu yana ısıtma ve soğutma sektörünün lider ve öncü markası olan DemirDöküm’ün ürünleri ve satış sonrası hizmet kalitesiyle tüketicilerin beğenisini kazanan bir marka olduğunu belirtti. Atan “DemirDöküm markası çatısı altında, siz tüketicilerimize hizmet veren yetkili satıcılarımızın çalışma standartlarını sistematik hale getirdiğimiz yeni iş modellerimizle, bu ülkeye hizmet etmek bizlere ayrıca gurur veriyor. Yenilenen showroom’larımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz”. Şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128