Demiröz dosyasını verdi

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri yaklaştıkça belediye başkan adayları da ortaya çıkmaya başladı. İlimizin şirin ilçesi Göynük’te belediye başkanlığına aday olacak isimler belirmeye başladı.

Demiröz dosyasını verdi

HABER:Gönül Olutürk

Göynük’te ilk Başkan aday adayı olarak Mustafa Demiröz çıktı. Demiröz önceki gün AK Parti İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı başvuru dosyasını ilçe başkanına verdi. İlçede il olarak adaylığını açıklayan Demiröz, “Doğduğum ve hayata hazırlandığım memleketim Göynük’e hizmet etmek için böyle bir adaylık kararı aldım. Allah nasip ederde önce aday sonrada başkan olursam projelerimizle vizyonumuzla göreve geleceğiz. Geldiğimiz ilk gün çalışmaya başlayıp hiç vakit kaybetmeyeceğiz. İşimiz gücümüz göynüğümüz olacak” dedi.

ÖZGEÇMİŞ;

01.01.1955 Göynük /Bolu doğumlu, evli ve üç çocuk babası olan Mustafa Demiröz ilk ve orta öğretimini ise Bolu Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı. Yüksek Öğrenimini Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde tamamlayan Demiröz, 1979 yılında bir sene Bolu Ortaköy destekli Göynük Çamlıca Orman Köylerini Kalkındırma Kooperatifinin Kurtuluş çalışmalarını ve muhasebesini yürüttü. 1980-1981 askerlik görevinden sonra Bolu Kömür İşletmeleri Müessese Müdürlüğüne bağlı Göynük Kömür İşletmeleri Bölge Müdürlüğünde on iki sene görev yaptı. Daha sonra TKİ Çayırhan Orta Anadolu Linyitleri İşletmesine tayin olan Mustafa Demiröz bu kurumdan 2001 yılında emekli oldu.

Emekli olduktan sonra Ciner Holding Bünyesinde Çayırhan Park Termik Santralinde TEK ve TKİ kurumuna ait 831 adet Lojmanların Site yönetimini kuruluşunda ve yönetiminde 2004 yılına kadar görev yaptı.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER