Derici ebediyete uğurlandı##hb_sdk.gif

Bolunun tanınmış işadamlarından Tolga Derici sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonrasında vefat etti. Derici’nin naaşı siteler camiinde kılınan ikindi ve cenaze namazından sonra şehitler mezarlığına defnedildi. Genç...

Derici ebediyete uğurlandı##hb_sdk.gif

Bolunun tanınmış işadamlarından Tolga Derici sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonrasında vefat etti. Derici’nin naaşı siteler camiinde kılınan ikindi ve cenaze namazından sonra şehitler mezarlığına defnedildi.

Genç Optik ve Adnan Optik’in sahiplerinden Tolga Derici bu sabah geçirdiği kalp krizi sonrasında yaşama veda etti. Tolga Derici'nin vefatı tüm Bolu'yu yasa boğdu. Derici’nin cenazesi siteler Caminde kılınan Cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedildi. Tolga Derici'nin ritm bozukluğu nedeniyle uzun bir süreden beri kalbinden rahatsız olduğu, sabaha karşı evinde rahatsızlandığı, ambulansla İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yetiştirilmeye çalışılırken yolda yaşamını yitirdiği öğrenildi. Derici’yi son yolcuğunda yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Cenaze törenine Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz başta olmak üzere yüzlerce kişi katıldı. Bolu Olay gazetesi olarak Tolga Derici’ye Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128